Dziecko i Figura

Ciąża

Dowiedziała się, że JEST W CIĄŻY 45 MINUT PRZED PORODEM!

45 minut przed porodem, płaski brzuch w ciąży, ciąża

O sprawie Emmalouise Leggate zrobiło się głośno jakiś czas temu. 19-letnia dziewczyna dowiedziała się, że jest w ciąży 45 minut przed porodem. Była w szoku! Okazuje się, że przez 9 miesięcy jej brzuch był całkowicie płaski.

19-letnia Brytyjka Emmalouise Leggate nie przypuszczała, że pod jej sercem rozwija się nowe życie. Wieczorem 17 lipca 2018 roku położyła się spać z płaskim brzuchem… a obudziła się z brzuchem charakterystycznym dla 9. miesiąca ciąży.

Emmalouise przyznaje, że nie odczuła podczas 9 miesięcy żadnych ciążowych objawów. Nie miała mdłości, nie odczuwała nadmiernego apetytu, nie miała tzw. ciążowych zachcianek. Była przekonana, że brak menstruacji to wynik przyjmowania tabletek hormonalnych. Co ciekawe, 19-latka w trakcie trwania ciąży nie odczuwała ruchów swojego dziecka. Okazuje się, że brak widocznego ciążowego brzucha to wynik nietypowego ułożenia dziecka w macicy.

Zobacz też: Stanął w obronie córki z zespołem Downa, został skatowany!

Zaniepokojona 19-latka natychmiast zadzwoniła do swojej babci. Obie panie szybko udały się na oddział ginekologiczno-położniczy, jednak nie zdążyły tam dotrzeć. Emmalouise Leggate urodziła swoją córeczkę w samochodzie, na szpitalnym parkingu. Dziecko urodziło się całe i zdrowe. Dziewczynka otrzymała piękne imię – Ciara.

Miałyśmy ogromne szczęście, że urodziła się zdrowa. To był szalony poranek, nie mogłam uwierzyć, że to wszystko dzieje się naprawdę – relacjonowała w rozmowie z dziennikarzami 19-letnia mama, Emmalouise Leggate.

Ciara to druga córeczka Emmalouise i jej partnera. Para wspólnie wychowuje jeszcze o rok starszą córeczkę Caoimhe. Mimo tak ogromnej niespodzianki, 19-latka przyznaje, że nieoczekiwana ciąża jest „najlepszym, co ją spotkało”.

Źródło: o2

Źródło zdjęcia: Facebook, prywatne archiwum Emmalouise Leggate

  
Wyżej