DRAMAT 32-letniej Brytyjki! Chciała wyskoczyć z balkonu po tym, jak została…

Pewna młoda brytyjska turystka na zawsze zapamięta swój wyjazd do przyjaciółki do Włoch. Krótki wakacyjny wypad zakończył się dla niej prawdziwym dramatem, którego omal nie przypłaciła życiem. O bulwersującej historii kobiety pisze portal Lecce Prima.

Pojechała odwiedzić przyjaciółkę

32-letnia Brytyjka pojechała do Włoch w odwiedziny do przyjaciółki. Podczas pobytu w jednej w restauracji poznała trzech młodych mężczyzn, z którymi spędziła wieczór. Kilka godzin później Włosi postanowili ją zgwałcić. Następnie ofiara wróciła do mieszkania przy placu św. Orontiusa w Lecce, gdzie zatrzymała się u przyjaciółki i wpadła w histerię. Brytyjka była do tego stopnia zszokowana tym, co się stało, że chciała wyskoczyć z balkonu.

„Została zgwałcona przez trzech lokalnych mieszkańców” – pisze Lecce Prima.

„Jej krzyki słychać było w sąsiednich budynkach” – czytamy w artykule.

Czytaj też: Tragedia na planie „M jak Miłość”! Doszło do brutalnego gwałtu na…

Wezwano policję

Jak wynika z zeznań naocznych świadków, turystka wyszła na balkon i zamierzała z niego zeskoczyć, ale zgromadzeni na ulicy ludzie w porę wezwali policję. Stróże prawa zdjęli kobietę z balkonu i zabrali ją do szpitala, gdzie Brytyjka szczegółowo opowiedziała o ataku.

Policja bada teraz okoliczności zdarzenia i ogląda nagrania z kamer. Miejmy nadzieję, że sprawcy tego brutalnego zajścia zostaną zatrzymani.

Źródło: Lecce Prima

Zdjęcie: Pixabay

Komentarze

Komentarze