Dramat Britney Spears. Trafiła do … szpitala psychiatrycznego!

Wielu ludzi tzw. celebrytów, pomimo że mają zapewniony dobrobyt materialny – o którym może pomarzyć tylko sobie przeciętny Kowalski – boryka się z problemami natury psychicznej. Różne są przyczyny, ale jedno jest pewne: procent osób potrzebujących opieki psychiatry wśród celebrytów jest znacznie wyższy, niż dla osób nie znanych światu. 

 

Zdrowie psychiczne Britney Spears jest stałym tematem medialnych publikacji od głośnego załamania nerwowego, które gwiazda przeszła w 2007 roku. Po zgoleniu włosów i okładaniu parasolką samochodu paparazzi wokalistce udało się ustabilizować życie osobiste i odbudować karierę, ale wierni fani Spears twierdzą, że ich idolka po tym incydencie nigdy już nie była tą samą osobą.

 

Niestety w ostatnich tygodniach Britney znów musiała zmagać się z ogromnym stresem. Poważne problemy zdrowotne ma jej ojciec, a gwiazda zrobiła sobie wolne od występów w Las Vegas, by móc się nim opiekować. Jamie Spears przeszedł już dwie operacje jelit, ale po drugiej pojawiły się komplikacje i jego stan znacznie się pogorszył. Trudna sytuacja tak odbiła się na Spears, że wokalistka postanowiła dobrowolnie oddać się pod opiekę lekarzy w szpitalu psychiatrycznym.

 

Zgłosiła się tam już tydzień temu i planuje zostać w ośrodku przez 30 dni – donosi źródło portalu TMZ.

 

fdb/pudelek/facebook

Komentarze

Komentarze