DRAMAT Englerta i Ścibakówny! U ich córki wykryto GUZKI na…

Córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta ma problemy ze zdrowiem. Niestety, u dziewczyny wykryto niedawno guzki na…

Studia w USA

Helena jest jedyną córką Beaty Ścibakówny i Jana Englerta. Można powiedzieć, że dziewczyna jest prawdziwym oczkiem w ich głowie. Jesienią ubiegłego roku Helena postanowiła przeprowadzić się na jakiś czas do USA, a dokładnie do Nowego Jorku, gdzie rozpoczęła studia na wydziale aktorstwa.

Smutne nowiny

W okolicach świąt dziewczyna wróciła na kilka tygodni do Polski, żeby pobyć wśród najbliższych. Niestety, w tym samym czasie spadły na nią bardzo niepokojące wieści. 19-latka za namową bliskich udała się do lekarza i poznała straszliwą diagnozę. Okazało się, że ma guzki na…

„Wykryto u mnie guzki na strunach głosowych. Teraz czas leczenia” – zdradziła w jednym z portali społecznościowych.

guzki
Instagram

Rodzice nastolatki zadbali o to, żeby dziewczyna trafiła do najlepszych specjalistów. Lekarze mieli ocenić, czy potrzebne będzie leczenie chirurgiczne a także jakiego rodzaju są to zmiany.

Na szczęście, to nic groźnego

„Okazało się, że wystarczą jedynie zabiegi z jonoforezy wapniowo-jodowej i masaż wibracyjny krtani” – zdradziła Helena.

Dziewczynie zalecono też inhalacje, które miała powtarzać przez kilka tygodni. Englert bardzo się zmartwił stanem zdrowia swojej córki, ale cieszy się, że okazało się, że to nic groźnego. Aktor poprosił nawet ją, aby poszukała w Nowym Jorku lekarza i regularnie badała stan swojego zdrowia.

guzki
Instagram

Helena wróciła już do Stanów, ale wszystko wskazuje na to, że nie jest w najlepszym humorze, o czym świadczy opublikowany przez nią w sieci wpis.

Złapała mnie nostalgia, bo zaraz minie pół roku od dnia, w którym się tu wprowadziłam. Mogłabym napisać, że nic wtedy nie wiedziałam, że przez ten czas dorosłam, albo że odnalazłam siebie i moje przeznaczenie. Nieprawda. Dalej nie wiem, dalej nie umiem, dalej się gubię. Wciąż nie wiem, za kim i w którą stronę iść. Albo czy w ogóle idę, czy stoję w miejscu„.

Czyżby jej marzenia o amerykańskim śnie spełzły na niczym?

Czytaj też: DRAMAT u Beaty Tyszkiewicz! Jej córka przekazała przykre informacje…

guzki
Instagram
guzki
Instagram
guzki
IG

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze