DRAMAT u Joanny Moro! Wkrótce rodzi a okazało się, że…

Joanna Moro nie jest ostatnio w najlepszym nastroju. Mimo iż aktorka powinna teraz tryskać szczęściem, ponieważ za chwilę zostanie po raz kolejny mamą, coś ją ostatnio bardzo niepokoi…

To córeczka!

Joanna Moro zostanie wkrótce po raz trzeci mamą. Aktorka, znana m.in. z roli Anny German, ma już dwóch synów – 9-letniego Jeremiego i 7-letniego Mikołaja, których tatą jest jej mąż Mirosław Szpilewski. Tym razem gwiazda zostanie mamą upragnionej córeczki. Co zatem może być nie tak?

rodzi
Instagram

Straciła pracę!

Z powodu ciąży Moro straciła rolę w serialu „Barwy szczęścia” i zrezygnowała z teatru. Była też zmuszona odmówić, kiedy producenci TVP zaproponowali jej udział w nowym show rozrywkowym, w którym znane osoby śpiewają popularne przeboje. Nagrania do programu ruszają w lutym, a pod koniec stycznia aktorka ma wyznaczony termin porodu. Gwiazda nie mogła więc się na to zgodzić, ponieważ musiałaby zostawić pod obcą opieką noworodka, a bardzo by tego nie chciała.

Martwi się, za co będą żyć

Aktorka obawia się, czy jej mąż zdoła utrzymać całą rodzinę z jednej pensji…

„Stara się zachować pogodę ducha, bo wie, że tak w życiu bywa i że nie można mieć wszystkiego. Ma nadzieję, że Mirek, który jest inżynierem, da radę utrzymać całą rodzinę. Ona na razie skupi się na dziecku, a praca musi poczekać” – zdradza osoba z bliskiego otoczenia gwiazdy.

Trzymamy kciuki, żeby wszystko poszło po myśli Joanny!

Czytaj też: SZOKUJĄCE zachowanie Joanny Moro! Mimo zaawansowanej ciąży WZIĘŁA…

rodzi
Instagram

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze