Dramat w Białymstoku! Porwano matkę i jej 3-letnią córeczkę!

Do dramatycznego zdarzenia doszło dzisiaj w Białymstoku. 25-letnia kobieta oraz jej 3-letnia córeczka Amelia zostały porwane. Do sytuacji doszło przed blokiem, w którym znajduje się ich mieszkanie. Policja prosi o pomoc w odnalezieniu 25-latki oraz jej dziecka.

Matka i dziecko zostały siłą wciągnięte do samochodu przez dwóch zamaskowanych napastników- powiedział jeden z funkcjonariuszy policji w rozmowie z dziennikarzami. Dodał również, że pojazd, którym poruszali się porywacze to prawdopodobnie ciemnozielony samochód, Citroen C4 Picasso o numerze rejestracyjnym BL 60803.

Około godziny 12 policja natknęła się na pusty, porzucony pojazd, którym prawdopodobnie poruszali się porywacze. Znaleziony został na terenie miasta Białystok. Funkcjonariuszom udało się ustalić, że auto zostało wypożyczone z wypożyczalni samochodów w Łomży.

Najważniejsze jest, żeby znaleźć matkę i 3-letnią Amelkę całe i zdrowe. Działamy na najwyższych obrotach – mówi nadkom. Tomasz Krupa.

Nadkomisarz Krupa dementuje również medialne spekulacje o tym, że mężczyzna – ojciec Amelii, który prawdopodobnie zlecił porwanie jest obywatelem Niemiec.

Zdjęcie zamieszczone w artykule przedstawia wizerunek 3-letniej Amelki. Wszystkie osoby, które wiedzą coś na temat porwania 25-latki oraz jej dziecka, proszone są o pilny kontakt z policją (nr 112 lub 997). 

Źródło: Gazeta.pl, Policja w Białymstoku

Zobacz też: Dramatyczny APEL MATKI! Niemiecki Jugendamt z chce ODEBRAĆ JEJ CÓRKĘ

Komentarze

Komentarze