Dramat w rodzinie Dody! Chodzi o CHOROBĘ NOWOTWOROWĄ!

Dorota Rabczewska, znana fanom jako Doda zamieściła jakiś czas temu poruszający wpis na swoim Instagramie. Artystka poinformowała obserwujących o tym, że jest zmuszona zawiesić karierę muzyczną przez wzgląd na chorobę nowotworową, która pojawiła się w rodzinie. 

Niedługo później w mediach społecznościowych pojawił się kolejny wpis wokalistki. Doda podziękowała swoim fanom za wsparcie i troskę. Potwierdziła również, że choroba nowotworowa dotknęła jej ojca.

Dziękuje Wam za troskę i setki wiadomości wysyłanych codziennie,również od lekarzy z chęcią pomocy.Mój tata przeszedł poważną operacje, dochodzi do siebie i czuje się coraz lepiej. Dzięki czemu i ja staje psychicznie na nogi – poinformowała fanów w swoim najnowszym wpisie Dorota Rabczewska- Doda.

Na komentarze fanów nie trzeba było długo czekać. Wielu obserwujących podzieliło się podobnymi przeżyciami, jeszcze inni zostawili motywujące słowa otuchy dla artystki.

Trzeba walczyć, wierze ze się uda i ze wszystko będzie dobrze. Moc pozytywnej energii i uścisków dla Ciebie i rodziców– napisała jedna z fanek.

Źródło, zdjęcie: Instagram

Komentarze

Komentarze