DRAMAT w „Zakochani po uszy”! Próba MORDERSTWA!

Dramatyczne sceny w serialu „Zakochani po uszy”. To naprawdę straszne!

Sylwia chce zabić Zośkę!

W serialu „Zakochani po uszy” dojdzie do okropnego wypadku. Kubie uda się wreszcie namówić Zośkę, żeby zeznała na policji i pomogła wsadzić Sylwię do więzienia. Nie przewidzą jednak jednego – żona Piotra bynajmniej nie zamierza poddać się bez walki! Cała ta sytuacją skończy się… tragicznie.

Fatalny odcinek

W odcinku 130 widzowie zobaczą coś naprawdę strasznego. Sylwia przyjdzie porozmawiać z Paulą i ponownie zacznie ją prześladować. Była przyjaciółka nie będzie w stanie znosić pogardy Sylwii i przekaże jej informację, że Zosia planuje iść na policję.

Żona Piotra będzie chciała jak najszybciej odkręcić sytuację. Sylwia pójdzie do mieszkania Kuby i spotka w nim Zośkę. Wtedy rozegra się prawdziwy dramat. Sylwia zacznie jej grozić, wypchnie ją na balkon i będzie chciała wyrzucić ją przez balustradę!

Świadkowie zajścia

Całą sytuację z ulicy zobaczą jednak Kinga i Kuba. Kinga zrobi wszystko, żeby powstrzymać Sylwię i ruszy za nią w pościg. Podczas ucieczki Sylwia potknie się i spadnie ze schodów! Z poważnymi obrażeniami trafi do szpitala!

Czytaj też: TRUDNE chwile w życiu Joanny Moro. STRACIŁA…

Źródło: Eska.pl

Zdjęcie: YouTube

Komentarze

Komentarze