Dramat Zofii Zborowskiej! TRACI WŁOSY po porodzie!

Zofia Zborowska zdobyła się na szczerość. Aktorka opowiedziała z jakimi problemami zmaga się po ciąży i porodzie. Niestety cierpi na tym jej uroda.

Problemy z urodą

Zofia Zborowska niedawno została mamą. Aktorka wspólnie z mężem Andrzejem Wroną doczekali się córeczki Nadziei. Od tej pory aktorka chętnie relacjonuje sprawy związane ze swoim macierzyństwem w mediach społecznościowych. Ostatnio Zofia Zborowska opowiedziała o problemach z wypadaniem włosów. Ten problem nasilił się trzy miesiące po urodzeniu córki Nadziei. Aktorka relacjonowała w swoich mediach społecznościowych:

W ciąży to mi nie spadł włos z głowy, teraz mi zaczęły właśnie wypadać, czyli mniej więcej jak się zbliża trzeci miesiąc po porodzie, to lecą mi włosy.

https://www.instagram.com/zborowskazofia/

Presja

Internauci pytali się Zofii Zborowskiej czy czuje presję związaną z powrotem do dawnej figury. Aktorka przyznała, że zadbanie o sylwetkę jest konieczne w jej przypadku. Inaczej trudno jej będzie wrócić do obowiązków zawodowych. Zborowska wytłumaczyła jednak, że nie czuje presji. Cieszy się, że będzie mogła rozpocząć treningi i pozbyć się zbędnych kilogramów. Aktorka wyjaśniała:

Muszę wrócić do swojej wagi, żeby wrócić wrócić do zawodu oraz czuć się lepiej sama ze sobą. Ale czy od razu presja? Raczej nie. Raczej jaram się tym, że wrócę do sportu.

Ćwiczenia pozwolą na chwilę oderwać się od obowiązków macierzyńskich i na chwilę relaksu. Życzymy radości z powrotu do sportu i dużo zdrowia.

Źródło: Plotek

Zdjęcia: Facebook/Zofia Zborowska; Facebook/Andrzej Wrona

Instagram/ Zofia Zborowska

 

Komentarze

Komentarze