DRAMATYCZNA sytuacja Iwony Pavlovic! Czy to już KONIEC?

Iwona Pavlovic ma prawdziwy problem. Mamy nadzieję, że złe wieści jednak się nie potwierdzą…

„Taniec z Gwiazdami”

Iwona Pavlovic jest jedyną jurorką, która brała udział we wszystkich edycjach „Tańca z Gwiazdami”. Ostra i surowa, była prawdziwym postrachem uczestników we wszystkich sezonach show. Czy to już koniec jej przygody z programem? Iwona obawia się, że niestety tak.

Nie podpisała kontraktu

Gwiazda obawia się o swoją przyszłość w popularnym show, ponieważ wciąż nie podpisała kontaktu. Jak wiadomo, kolejna edycja „TzG” ma ruszyć już na wiosnę. Czy zobaczymy w niej Iwonę?

Wielka niewiadoma

Jak wynika z nieoficjalnych informacji, producenci „TzG” szykują duże zmiany. Chcą zaangażować do programu nowe i świeże osoby, które podniosą oglądalność show. Czy to oznacza, że nie zobaczymy już w nim Iwony?

„Może będę, może nie będę w jury na wiosnę. Kocham ten taniec, więc mam taką nadzieję, że będę. Jednak proszę zwrócić uwagę, że pomimo olbrzymiej przyjemności jaką mam z tego programu, to cały czas jest to moja praca i ktoś kiedyś może mnie nie zatrudnić. Mam taki mały strach cały czas, że może mnie nie zaproszą. Moim zdaniem w naszym życiu musimy zawsze się z takimi niespodziankami liczyć. Będę bardzo zmartwiona, gdybym nie została zaproszona” – wyznała Pavlović.

Zagadka zostanie wyjaśniona dopiero w połowie grudnia, kiedy to produkcja przekaże informację, kto zasiądzie za stołem jurorskim.

Chcielibyście, żeby znalazło się przy nim miejsce dla Iwony?

Czytaj też: Fatalny występ Justyny Żyły w TAŃCU Z GWIAZDAMI? Pavlović nie miała dla niej LITOŚCI!

sytuacja
Instagram
sytuacja
Instagram

Źródło: Pomponik.pl

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze