DRAMATYCZNA sytuacja Natalii Siwiec! Nie może wrócić do Polski, ponieważ jej CÓRKA…

Podczas gdy Polacy siedzą zamknięci w czterech ścianach na kwarantannie, Natalia Siwiec spędza ten czas na drugim końcu świata, pod palmami…

Egzotyczny wyjazd Natalii

Modelka przebywa za granicą już od prawie 3 miesięcy! Wiele osób zaczęło się nawet zastanawiać, czy gwiazdka wróci jeszcze kiedykolwiek do Polski? Fanów Natalii uspokajamy – tak! Ale jeszcze nie teraz. Dlaczego?

Czytaj też: Książę William ŻARTUJE SOBIE z koronawirusa! „Mam koronawirusa, umieram…”

CÓRKA
IG

Choroba Mii

Nawet, gdyby Natalia bardzo chciała wrócić teraz do kraju, jest to obecnie niemożliwe, a wszystko to przez to, że jej córka Mia się rozchorowała, co pokrzyżowało plany modelki dotyczące powrotu do Polski.

„Powinniśmy być już w Polsce, ale niestety przez to, że Mia zachorowała na zapalenie ucha, nie mieliśmy jak wsiąść do ostatniego samolotu z Tulum do Polski” – wyznała „Plotkowi” celebrytka.

Czytaj też: Podstawowe różnice między koronawirusem a grypą! Zwróć uwagę na…

CÓRKA
IG
CÓRKA
IG

Szybka decyzja

Natalia podjęła więc decyzję, żeby przenieść się z Meksyku do Miami. I to właśnie ze Stanów będzie próbowała dostać się do Polski. Gwiazdka zdaje sobie jednak sprawę, że nawet gdyby wróciła teraz do kraju, będzie musiała zostać poddana 2-tygodniowej kwarantannie.

Póki co, Natalia, jej chłopak Mariusz i ich córeczka Mia, spędzają czas w gorącym Miami. Ulice bardzo jednak opustoszały i w niczym już nie przypominają tętniącego życiem miasta.

„Wszystko jest zamknięte oprócz sklepów spożywczych. Miasto wygląda jak miasto duchów” – zdradza Siwiec.

Celebrytka nie może się do czekać, kiedy wróci do Polski.

„Bardzo tęsknimy za domem i bliskimi, bo nie ma już nas prawie 3 miesiące. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, jeśli nic się nie wydarzy, w połowie kwietnia wrócimy do Polski” – dodała.

Czytaj też: Polska szkoła bagatelizuje KORONAWIRUSA? Dzieci pojechały na wycieczkę aż do…

CÓRKA
IG

Źródło: Instagram, Plotek

Zdjęcia: Instagram

 

Komentarze

Komentarze