Dziecko i Figura

Główna

DRAMATYCZNE informacje na temat Pawła Królikowskiego! Przeszedł leczenie ONKOLOGICZNE i…

Tuż przed świętami Paweł Królikowski trafił do szpitala – a konkretnie na oddział neurochirurgii. Aktor nadal przebywa w klinice, ale jak dotąd, nie było wiadomo, co dokładnie mu dolega. Pojawiły się jednak nowe informacje w tej sprawie…

Przykre święta

Tuż przed świętami Paweł Królikowski trafił do szpitala. Aktor wciąż przebywa na oddziale neurochirurgii, ale nie wiadomo dokładnie, co mu dolega. Królikowski zaniepokoił wszystkich stanem swojego zdrowia, gdy odwołał swój udział w nagraniu finałowego odcinka wiosennej edycji show „Twoja twarz brzmi znajomo”. W okolicach świąt ponownie trafił do szpitala, co potwierdził jego syn Antoni.

„Tak to prawda, ojciec ma problemy ze zdrowiem i w związku z tym musimy sobie radzić. Zdarza się tak, że człowiek trafia do szpitala i tak też się stało. Taka jest prawda, ale wolałbym więcej nie komentować, proszę o pozytywne myślenie o zdrowiu taty” – poinformował dziennik „Fakt” Antoni Królikowski.

Smutne wyznanie

Żona Pawła, Małgorzata zdradziła prasie, że aktor, który cztery lata temu przebywał w szpitalu ze względu na tętniaka mózgu, będzie musiał być poddany leczeniu, a najprawdopodobniej czeka go też rehabilitacja za granicami naszego kraju. Możliwe, że w Niemczech.

Małgorzata, która czuwa codziennie przy swoim mężu, zdradziła, że w szpitalu doszło do bardzo przykrej sytuacji. Okazuje się, że…

„Paweł jest w dobrej formie. Niestety, zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem” – ujawniła w rozmowie z „Faktem” Małgorzata Ostrowska.

Co to dokładnie za infekcja?

Okazuje się, że Królikowski przeszedł zabieg w związku z powstaniem krwiaka po poprzedniej operacji. Pobyt aktora w szpitalu się przedłuża, ponieważ jest to efekt infekcji, która wdała się po leczeniu onkologicznym.

„(…) jego osłabiony operacją i agresywnym leczeniem onkologicznym organizm nie obronił się przed szpitalnym zakażeniem” – donosi Pomponik.pl.

Mamy nadzieję, że aktor szybko wróci do zdrowia i zapomni o całej tej przykrej sytuacji!

Czytaj też: Co dzieje się z Pawłem Królikowskim? Jest OSTATECZNA informacja

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Instagram


  
Wyżej