Duda to prawdziwy MISTRZ kulinarny! Jego popisowe danie to…

Mimo iż Andrzej Duda ma własnych kucharzy, zdarza mu się czasem upichcić coś samemu w kuchni. Jakie jest jego popisowe danie?

Duda to prawdziwy MISTRZ kulinarny

Andrzej Duda wprawdzie nie musi sam sobie gotować, ale zdarza mu się to robić. Okazuje się, że prezydent jest prawdziwym mistrzem w gotowaniu jajek na miękko.

Q&A z fanami

Ostatnio na YouTubie Duda brał udział w Q&A, czyli udzielał odpowiedzi na pytania internautów. Jeden z nich zapytał prezydenta, czy potrafi gotować i kto przygotowuje posiłki w pałacu.

Czytaj też: „500 Plus” zostaje. Mimo to, Duda będzie NAMAWIAŁ do…

„Ja nie powiem, żebym był jakimś mistrzem gotowania, aczkolwiek żona zawsze mówi, że jajecznicę i jajka na miękko ja robię najlepsze, ale jakiś bardziej wyszukanych potraw to przyznaje się, że nie” – powiedział.

Kto przygotowuje posiłki w pałacu?

Polityk dodał, że w ciągu dnia, kiedy on i jego żona są w pracy, obiady podaje im obsługa. Co ciekawe, zarówno śniadania, jak i kolacje muszą przygotowywać sobie sami.

„Mamy swoją malutką kuchenkę w apartamencie na górze, która jest dla prezydenta w Pałacu Prezydenckim i po prostu sobie sami tam przygotowujmy śniadania i kolacje. Nikt nas przy tym nie obsługuje. Mamy swoją lodówkę, swoje jedzenie, żona normalnie robi zakupy w sklepie, także jak normalna rodzina, nic nadzwyczajnego” – zapewnił prezydent.

Wiedzieliście o tym?

Źródło: YouTube

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze