„DWA RAZY byłem w DOMU DZIECKA”. Traumatyczna HISTORIA GWIAZDY

Wydawać by się mogło, że dzieciństwo znanych osób przesycone było cukierkową rzeczywistością. To nieprawda. Wśród znanych i lubianych są też też tacy, którzy musieli borykać się z traumatycznymi przeżyciami. Zostali porzuceni przez biologicznych rodziców. Dzięki ludziom, którzy pragnęli zapewnić im ciepło rodzinne i wspierali ich w podejmowaniu życiowych decyzji osiągnęli sukces. Poznajcie ich historię!

Iwonę Guzowską mogliście wiele lat temu oglądać w programie telewizyjnym Bar. Ma na swoim koncie szereg osiągnięć sportowych. Wielokrotnie zdobywała tytuł mistrzyni świata i Europy w kick-boxingu i boksie. Aż cztery razy udało jej się zdobyć Puchar Świata w kick-boxingu oraz mistrzostwo Holandii, a także Finlandii w kick-boxingu. Siedem razy zdobyła tytuł mistrzyni Polski. Trzeba przyznać, że jej osiągnięcia są naprawdę imponujące. Rodzice poinformowali ją o tym, że jest adoptowana w wieku 5 lat. Jak sama przyznaje, przyjęła to z zadowoleniem.

Nicole Richie jest znaną na całym świecie aktorką oraz piosenkarką. W wieku 3 lat została nieformalnie zaadoptowana przez Lionela Richie oraz jego żonę Brendę. Początki dzieciństwa małej Nicole były dla wielu niezrozumiałe. Biologicznym ojcem dziewczynki był Peter Escovedo-były członek zespołu Lionela, a jej biologiczną matką asystentka piosenkarza. Gwiazda przyznaje, że jest wdzięczna muzykowi oraz jego żonie za pomoc, którą włożyli w jej wychowanie. Otwarcie przyznaje też, że utrzymuje kontakty ze swoją biologiczną matką.

Michał Wiśniewski to znany piosenkarz. Wraz z zespołem Ich Troje reprezentował Polskę w konkursie Eurowizji. Wielokrotnie opowiadał publicznie o dramatycznym dzieciństwie. W wywiadzie dla jednego z miesięczników powiedział: „Przeszedłem przez cztery rodziny zastępcze, dwa razy byłem w domu dziecka. Z tego wszystkiego chyba dom dziecka wspominam najlepiej. Jednocześnie nie chciałbym źle oceniać wszystkich rodzin zastępczych. Myślę, że to trudna sytuacja, wychowywać czyjeś dziecko”. Mimo traumatycznego dzieciństwa, Michał nie zwątpił w swoje marzenia. Przebaczył też biologicznej matce i pomógł jej wyjść z nałogu alkoholowego.

adopcja, sławne osoby, gwiazdy

Zobacz też: „BĘDĘ SIĘ NAD NIĄ PASTWIĆ”. Znana INSTAGRAMERKA katowała SWOJĄ CÓRECZKĘ!

Źródło: onet.pl

Źródło zdjęcia: instagram @guzowskaiwona, @nicolerichie, @m_wisniewski1972

Komentarze

Komentarze