Dwóch MAROKAŃCZYKÓW przez 20 godzin GWAŁCIŁO ciężarną kobietę!

Do przerażającego zdarzenia doszło jakiś czas temu w regionie Reggio Emilia we Włoszech. Dwóch Marokańczyków przez 20 godzin gwałciło 23-letnią kobietę, będącą w piątym miesiącu ciąży. Sprawa została nagłośniona przez włoskie media.

Jeden z mężczyzn, 45-letni Marokańczyk obiecał podwózkę 23-letniej kobiecie, jednak zamiast podwieźć ją pod dom, zabrał ją do swojego mieszkania. W międzyczasie dołączył do nich znajomy Marokańczyka. Mężczyźni zmusili 23-latkę do picia alkoholu, a następnie gwałcili ją.

Kobieta była przez nich przetrzymywana w mieszkaniu przez 20 godzin i wielokrotnie molestowana seksualnie. 23-latka przyznaje, że nie była w stanie uciec z mieszkania oprawcy, ponieważ paraliżował ją strach. Bała się o własne zdrowie i życie. Ofiara Marco Scarpati przyznaje również, że bała się o zdrowie swojego nienarodzonego dziecka. Po 20 godzinach 45-letni oprawca zaprowadził kobietę do samochodu i jak gdyby nigdy nic odwiózł w to samo miejsce, z którego początkowo przyjechali.

Kobieta po powrocie do domu natychmiast zawiadomiła służby. Policji szybko udało się odnaleźć 45-letniego obywatela Maroka. Trafił on do aresztu, a wobec niego toczy się postępowanie karne. Drugi oprawca jest nadal poszukiwany przez funkcjonariuszy policji.

Zobacz też: O mały włos od GWAŁTU? Zboczeniec dopadł kobietę w łazience galerii handlowej!

Źródło: wiedzoholik.pl

Źródło zdjęcia: pixabay.com

Komentarze

Komentarze