Dzieci Anny Lewandowskiej mają ZAKAZ JEDZENIA SŁODYCZY?! Współczujecie?!

Zdrowie przede wszystkim

Anna Lewandowska jako jedna z najpopularniejszych trenerek fitness w Polsce stawia nie tylko na aktywność, ale też na zdrową dietę. Dzięki temu stworzyła swoje imperium i zarabia miliony. Jednak Lewandowska nie tylko dba o dietę osób dorosłych, ale również stawia na zdrowe odżywianie swoich pociech. Trenerka stawia się swoim córkom od najmłodszych lat wpajać zdrowe nawyki. Celebrytka ma swoje zasady odnośnie żywienia, których się ściśle trzyma.

Facebook/Anna Lewandowska

Bez słodyczy?

Ostatnio Anna Lewandowska zorganizowała sesję pytań i odpowiedzi w swoich mediach społecznościowych. Trenerka byłą pytana o kwestie związane z wychowaniem Klary i Laury. Lewandowska zdradziła, że nie korzysta z pomocy niani, ale sama zajmuje się dziećmi. Trenerka została zapytana też o dietę dziewczynek. Powiedziała:

Nasze córeczki są totalnie inne i jedzą różne rzeczy. Laura lubi na przykład inne warzywa, niż Klara. Staram się jednak podobnie im gotować, dodając ulubione produkty. Udaje mi się być przykładem dla moich dzieci, szczególnie dla Klarki, która jest czterolatką, która już chodzi do przedszkola, a jednak już wie i pyta przed jakąś uroczystością: mamo, czy ja mogę zjeść coś niezdrowego?

Anna Lewandowska ujawniła też, co jest podstawą diety dziewczynek. Powiedziała:

Naszym szablonem diety jest dieta wojownika, czyli eliminowanie pszenicy, cukru, laktozy, niektórych strączków.

Sławna mama pozwala czasem zjeść dzieciom coś niezbyt zdrowego. Jednak nawet na święta u Lewandowskich pierniki są bezglutenowe. Czy te zasady nie są zbyt surowe wobec diety? Jak sądzicie?

Źródło: Pudelek

Zdjęcia: Facebook/ Anna Lewandowska

Instagram/ Anna Lewandowska

Komentarze

Komentarze