Dzieci o tych imionach to największe łobuzy? Sprawdźcie – może chodzi o wasze.

Rodzice nadają swoim dzieciom różne imiona. Często jest tak, że przed urodzinami pociechy sprawdzają  znaczenie danego imienia. Robią to, po to, aby sprawdzić czy maluch o danym imieniu będzie miał pożądane przez nich cechy charakteru.

Jak podają źródła są imiona, które są noszone zazwyczaj przez butne i niegrzeczne dzieci. Nie nadawaj ich dziecko, jeżeli chcesz żeby było poukładane.

Oto lista:

Na pierwszym miejscu w naszym zestawieniu jest Sebastian. Sebastian to chłopiec bywający leniem, któremu również nie po drodze w szkole. Zatem obce mu będą studia, mogąca dać satysfakcjonującą i dobrze płatną pracę.

Kolejny jest Łukasz, wpadający już w szkole w złe towarzystwo. Jemu również nie będzie zbyt dobrze szło w szkole, pochłonie go za to życie towarzyskie. O swoich złych wyborach zda sprawę sobie wtedy, gdy wpadnie w poważne kłopoty.

Jeżeli chodzi o dziewczynki to również mamy dwa typy.

Pierwsza jest Edyta. Edyta nie przepada za tym, gdy ktoś ją o coś prosi, nie stosuje się do poleceń. Wydaje się jej, że sama wie, co jest najważniejsze. Stawia na niezależność, która może być dla niej zgubna. W szkole również będzie butna i niegrzeczna, przez co zostanie klasową „czarną owcą”.

Nieco inny charakter będzie miała Basia. To imię tylko tak słodko brzmi, bowiem dziewczynka o imieniu Basia nie będzie stroniła od alkoholu, papierosów i innych używek. Będzie się to działo za sprawą zakochiwania w tzw. „niegrzecznych” chłopcach, z którymi również będzie chodziła na wagary. Basia w swoich wyborach nie będzie się liczyła ani ze swoimi rodzicami, ani tym bardziej nauczycielami.

W naszym przekonaniu lepiej unikać tych imion. Lepiej nie kusić losu i wybrać inne, równie dobrze brzmiące.

Źródło: https:// stylzycia.radiozet.pl /Zyczenia/Imieniny/Dzieci-o-tych-imionach-sprawiaja-problemy-Sa-niegrzeczne-i-czesto-sie-buntuja-29627

Komentarze

Komentarze