Dzieci stoją przy ścianie, ona pije piwo. “To przemoc. Mam nadzieję, że cię złapią”

Bree Tomasel jest związana z branżą rozrywkową. W mediach społecznościowych publikuje zabawne materiały audiowizualne, m.in. z udziałem dzieci. Jeden z ostatnio upublicznionych przez nią filmów budzi kontrowersje. Po jego opublikowaniu na kobietę wylała się fala krytyki. Zdaniem internautów Bree znęca się nad dziećmi, wykorzystuje je i stosuje wobec nich przemoc.

Na filmie kobieta proponuje dzieciom udział w grze, której zwycięzca ma otrzymać 5 dolarów. Zadanie polega na staniu przy ścianie i przytrzymywaniu głową banknotu tak, aby nie spadł na podłogę. W trakcie jego realizacji kobieta pije alkohol.

Chociaż trudno zarzucić Bree, że robi chłopcu i dziewczynce krzywdę, to internauci są oburzeni. Ich zdaniem kobieta uczy dzieci, że dla pieniędzy można zrobić wszystko, łącznie z zezwoleniem na upokorzenie się.

Pod filmem można przeczytać następujące komentarze:
* To jest znęcanie się nad dziećmi;
* Okropne! Dziwne! Powinna wydać te dolary na zakup ciasta i zachęcić dzieci do kreatywności! Są takie sfrustrowane! To straszne i przygnębiające!
* To przemoc. Mam nadzieję, że cię zamkną.

This Babysitting Hack Is Pure Genius

Hassle free babysitting done the right way 😂😂

Opublikowany przez UNILAD Sobota, 30 grudnia 2017

Jednak nie wszyscy internauci są tego samego zdania. Niektórzy uważają, że zaproponowana przez Bree zabawa nie ma negatywnego wydźwięku, co więcej, sami organizują ją w domach.

Moje dzieci bawiły się w tę samą grę w zeszłym tygodniu – napisała jedna z internautek.

Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?

Źródło: Facebook
Źródło zdjęcia: Facebook / @uniladmag

Komentarze

Komentarze