Dzieci stoją przy ścianie, ona pije piwo. “To przemoc. Mam nadzieję, że cię złapią”

Bree Tomasel jest związana z branżą rozrywkową. W mediach społecznościowych publikuje zabawne materiały audiowizualne, m.in. z udziałem dzieci. Jeden z ostatnio upublicznionych przez nią filmów budzi kontrowersje. Po jego opublikowaniu na kobietę wylała się fala krytyki. Zdaniem internautów Bree znęca się nad dziećmi, wykorzystuje je i stosuje wobec nich przemoc.

Na filmie kobieta proponuje dzieciom udział w grze, której zwycięzca ma otrzymać 5 dolarów. Zadanie polega na staniu przy ścianie i przytrzymywaniu głową banknotu tak, aby nie spadł na podłogę. W trakcie jego realizacji kobieta pije alkohol.

Chociaż trudno zarzucić Bree, że robi chłopcu i dziewczynce krzywdę, to internauci są oburzeni. Ich zdaniem kobieta uczy dzieci, że dla pieniędzy można zrobić wszystko, łącznie z zezwoleniem na upokorzenie się.

Pod filmem można przeczytać następujące komentarze:
* To jest znęcanie się nad dziećmi;
* Okropne! Dziwne! Powinna wydać te dolary na zakup ciasta i zachęcić dzieci do kreatywności! Są takie sfrustrowane! To straszne i przygnębiające!
* To przemoc. Mam nadzieję, że cię zamkną.

https://www.facebook.com/uniladmag/videos/4087295177960177/

Jednak nie wszyscy internauci są tego samego zdania. Niektórzy uważają, że zaproponowana przez Bree zabawa nie ma negatywnego wydźwięku, co więcej, sami organizują ją w domach.

Moje dzieci bawiły się w tę samą grę w zeszłym tygodniu – napisała jedna z internautek.

Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?

Źródło: Facebook
Źródło zdjęcia: Facebook / @uniladmag

Komentarze

Komentarze