Dziecko i Figura

Ciąża

Dziennikarka ANNA WENDZIKOWSKA została MAMĄ! Zobacz ZDJĘCIE DZIECKA!

Anna Wendzikowska w ciąży, Anna Wendzikowska urodziła, znana celebrytka w ciąży

Anna Wendzikowska to polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Od wielu lat współpracuje jako korespondentka na zlecenie programu Dzień Dobry TVN. Prowadzi swój kanał na YouTube, na którym opowiada o ciekawostkach związanych z życiem dziennikarza. Przeprowadzała wywiady z takimi aktorami jak: Jude Law czy Mila Kunis.

Wszyscy z niecierpliwością czekali na narodziny drugiego dziecka Ani. Dziennikarka chętnie dzieliła się na swoim Instagramie zdjęciami z ciążowym brzuszkiem. Informujemy, że maleństwo jest już na świecie! Córeczka ma na imię Antonina, przyszła na świat w warszawskim szpitalu Medicover. Jej tatą jest partner Ani, Jan Bazyl, przedsiębiorca i biznesmen.

„Nasza Tońka już z nami… Kornelia została starszą siostrą, ja mamą dwóch wspaniałych dziewczynek, a mój ukochany po raz pierwszy został tatą… Trudno wyobrazić sobie większe szczęście(…)Dziękuję za gratulacje i słowa wsparcia, dziękujemy całej obsłudze Szpitala Medicover i dr. Ciebierze, że tak fantastycznie się nami zaopiekowali” – korzystając z mediów społecznościowych, Ania postanowiła podzielić się szczęśliwą informacją z obserwującymi.

Serdecznie gratulujemy rodzicom!

Anna Wendzikowska w ciąży, Anna Wendzikowska urodziła, znana celebrytka w ciąży

Zobacz też: OLGA FRYCZ urodziła! ZNAMY SZCZEGÓŁY

Źródło: Instagram @aniawendzikowska

Źródło zdjęcia: Instagram @aniawendzikowska
  
Wyżej