Dziewczyna Ronaldo pokazała NAGIE pośladki! Internauci zachwyceni DORODNOŚCIĄ! (HOT?)

Georgina Rodriguez to kobieta o jakiej marzy nie jeden facet. Zobaczcie, jak dziewczyna Cristiano Ronaldo wygląda, gdy rozwiesza pranie!

Dziewczyna Cristiano Ronaldo

Georgina Rodriguez jest dziewczyną jednego z najbogatszych piłkarzy na świecie – Cristiano Ronaldo. Para poznała się kilka lat temu, gdy Georgina pracowała w sklepie Gucci w Madrycie. Hiszpańska modelka rozgrzała ostatnio do czerwoności nie tylko swoich wielbicieli, ale też fanów swojego chłopaka, wrzucając do sieci zdjęcie, na którym widzimy, jak rozwiesza pranie. Co w tym takiego pociągającego?

Czytaj też: TO dzieje się z Dodą! Na zdjęciach widać jak jej ciało…

pośladki
IG

Co za pośladki!

Podczas rozwieszania mokrych ubrań, Georgina miała na sobie jedynie stringi i bluzę. Autorem fotki był z pewnością sam Cristiano, którzy izoluje się obecnie właśnie wraz z rodziną w swojej luksusowej willi w Portugalii.

pośladki
IG

Fani oniemieli

Fani wprost oniemieli na widok krągłych i jędrnych pośladków modelki. Ich wygląd to przede wszystkim zasługa regularnych treningów. Modelka bardzo często wrzuca do sieci zdjęcia, na których widzimy, jak trenuje. Mimo iż wychowuje wspólnie z Cristiano trójkę dzieci, zawsze znajduje czas, żeby zadbać o swoją formę i ciało.

„Jesteś przepiękna! Co za ciało!”.

„Niesamowite pośladki!”.

„Cristiano jest prawdziwym szczęściarzem!” – pisali zachwyceni fani.

Na was też zrobiła takie wrażenie?

Czytaj też: Ciężarna poszła popływać. Kiedy wyszła z morza plażowicze przeżyli SZOK…

pośladki
IG

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

 

Komentarze

Komentarze