Dziewczyna została brutalnie zgwałcona przez pięciu piłkarzy! Szczegóły szokują.

20-letnia Włoszka została najpierw upita a potem zgwałcona przez pięciu piłkarzy ligi włoskiej. Szczegóły sprawy szokują, bo zwyrodnialcy nagrali gwałt. Właśnie ruszył proces pięciu oskarżonych.

Znała sprawców

Piłkarze zostali oskarżeni w styczniu zeszłego roku. Teraz rusza proces zwyrodnialców. Pięciu zawodników klubu Virtus Werona brutalnie zgwałciło 20-latkę. Mężczyźni na co dzień grają w tym trzecioligowym klubie piłkarskim. Swoją ofiarę zaprosili na imprezę przez aplikację WhatsApp. Kobieta wcześniej znała piłkarzy. Jak twierdzi została najpierw upita przez mężczyzn, a potem zgwałcona. 20-letnia kobieta wypiła trzy piwa i kilka szklanek ginu na pusty żołądek. W rozmowie z La Gazetta dello Sport tak mówi o tamtym dramatycznym zdarzeniu:

Nie mam pojęcia jak do tego doszło, że wylądowałam w łóżku. Czterech nagich mężczyzn znajdowało się wokół mnie. Kiedy zorientowałam się o co chodzi, poprosiłam, żeby przestali. Nie byłam jednak w stanie ich powstrzymać. Po wszystkim udałam się do toalety zwymiotować”

Film z przestępstwa

Dowodem w sprawie stał się film nagrany telefonem przez jednego z piłkarzy. Mężczyzna nagrał brutalne zachowanie swoich kolegów wobec dziewczyny. Prokurator oskarżył mężczyzn o odurzenie ofiary alkoholem oraz brutalny gwałt zbiorowy. Natomiast obrona twierdzi, że kobieta dobrowolnie spożywała alkohol, a cały incydent nastąpił za jej przyzwoleniem. Prezydent włoskiej federacji Lega Pro, Francesco Ghirelli tak odnosi się do sprawy:

Historia o rzekomej napaści seksualnej z udziałem pięciu zawodowych piłkarzy, którzy mieli wykorzystać młodą kobietę jest bardzo niepokojąca. Mówię o tym jako działacz, ale też jako głowa rodziny. Oczywiście musi stać się sprawiedliwość. Nie chciałbym otrzymywać takich wiadomości, w których kwestią dyskusyjną jest szacunek jednego człowieka do drugiego oraz pozaboiskowy profesjonalizm zawodników, ich przyjaciół oraz prezydenta klubu. Wyobrażam sobie, jaki niepokój przeżywają. Towarzyszące im odczucia odcisną piętno na ich życie”

Piłkarze, którzy dopuścili się zbiorowego gwałtu zostali zawieszeni.

źródło: polsatsport.pl

zdjęcie: pexels.com

Komentarze

Komentarze