Dziś „Tęczowy piątek”. Fundacja Życie i Rodzina mówi STOP DEWIACJI!

Już dziś w wielu polskich miastach odbędzie się tzw. Tęczowy piątek. Ulicami przejdą parady pełne homoseksualistów, transwestytów i zwolenników LGBT. Fundacja Życie i Rodzina mówi jednak STOP DEWIACJI i zapowiada własny przemarsz.

Tęczowy piątek – cóż to takiego?

Tęczowy piątek to inaczej Kampania Przeciw Homofobii, której celem jest pokazanie młodzieży LGBTQI, że w szkole jest miejsce również dla niej i że każdy może czuć się w niej bezpiecznie. Niestety, pomysłodawcy akcji zapominają jak szkodliwą ideologię promuje LGBT. Przeciwko Tęczowemu piątkowi zaprotestuje dziś wiele prawicowych organizacji, w tym Fundacja Życie i Rodzina. Pikiety odbędą się w Krakowie, Lublinie, Warszawie, Bielsku-Białej i Katowicach.

W tym roku przez polskie miasta przeszły 24 parady promujące ideologię homoseksualną. Przez promocję wynaturzonych zachowań, ekshibicjonizm, dokonuje się obrazy moralności publicznej. Teraz organizacje LGBT chcą wejść do polskich szkół.

„Ideolodzy, który szerzą propagandę homoseksualną w szkołach, nie chcą mówić o niewygodnych faktach dotyczących LGBT. Poinformujemy zatem o tym, że geje molestują i gwałcą adoptowane dzieci, homoseksualizm łączy się z wyższym ryzykiem przestępczości, zapadalnością na choroby oraz krótszym życiem. Wyjdziemy z informacjami do przechodniów na ulicach” – mówi Kaja Godek, członek zarządu Fundacji.

dewiacji
Fundacja Życie i Rodzina

Czy to jest legalne?

„Tęczowy piątek” jest inicjatywą środowisk LGBT, która ma na celu rzekome wsparcie uczniów uważających się za osoby nieheteroseksualne. Niestety, jest to inicjatywa fałszywa z kilku względów. Po pierwsze jest bezprawna, o czym wspominają kuratorzy oświaty, bowiem w czasie lekcji nie mają prawa odbywać się zajęcia niezgodne z programem nauczania” – mówi Onetowi Przemysław Majewski z Odpowiedzialnego Gdańska, który od niedawna pełni też funkcję radnego PiS.

Rozprzestrzenianie się homoideologii zagrażającej tradycyjnemu modelowi rodziny uderza w porządek kulturowy i społeczny. Szczególnie narażona jest młodzież, a rządzący nie reagują na to zagrożenie.

Akcja organizowana jest przez Fundację Życie i Rodzina (www.zycierodzina.pl), która ukazuje zagrożenia dla rodziny i życia nienarodzonych dzieci. Prowadzi aktywne działania prolife, w tym monitoruje prace nad ustawą #ZatrzymajAborcję oraz organizuje akcje #StopDewiacji.

Czytaj też: Stanął w obronie życia i rodziny. W zamian za to POLICJA GO…

Źródło: Fundacja Życie i Rodzina, Onet.pl

Zdjęcia: Fundacja Życie i Rodzina, Pixabay

Komentarze

Komentarze