Ed Sheeran ZOSTAŁ OJCEM! Dziecko dostało ORYGINALNE imiona!

Ed Sheeran i jego żona Cherry Seaborn zostali po raz pierwszy rodzicami. Wybranka brytyjskiego artysty urodziła córeczkę, która otrzymała bardzo oryginalne imiona. Jakie?

Ed Sheeran został ojcem

Ed Sheeran i jego żona Cherry Seaborn świętują narodziny swojego pierwszego wspólnego dziecka. Cherry urodziła w jednym z brytyjskich szpitali zdrową córeczkę. Dziewczynka otrzymała bardzo oryginalne imiona – Lyra Antarctica. Wiadomość tę przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych dumny tatuś dziecka.

Czytaj też: Wybrała się w podróż nie wiedząc, że jest w zaawansowanej ciąży! Urodziła w…

ojcem
IG

Wstawił zdjęcie… skarpetek

Ed wstawił do sieci zdjęcie malutkich dziecięcych skarpetek. Pod postem napisał, że właśnie został ojcem.

„Szybki wpis ode mnie, bo mam kilka osobistych wiadomości, którymi chcę się z wami podzielić. W zeszłym tygodniu, z pomocą niesamowitego zespołu położniczego, Cherry urodziła naszą piękną i zdrową córkę – Lyrę Antarcticę Seaborn Sheeran. Jesteśmy w niej całkowicie zakochani. Mama i dziecko czują się dobrze, a my jesteśmy w siódmym niebie. Mamy nadzieję, że uszanujecie naszą prywatność w tym czasie. Dużo miłości i do zobaczenia, gdy nadejdzie czas powrotu” – dumny tatuś napisał w sieci.

Ed i Cherry są razem od 2015 roku i zaręczyli się pod koniec 2017 roku. W styczniu 2019 roku para wzięła ślub. Ed i Cherry byli swoimi miłościami jeszcze za czasów liceum.

Świeżo upieczonym rodzicom składamy najszczersze gratulacje!

Źródło: O2

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze