Edward z „Sanatorium miłości” chce wkrótce zostać OJCEM! Ma 67 lat!

67-letni Edward z „Sanatorium miłości” swojej wybranki nie znalazł w telewizyjnym show, ale na…Facebook’u. Starszy pan stara się o dziecko. Pragnie zostać tatą jeszcze przed 70. urodzinami.

Znalazł miłość

Edward Kubacki budził wiele kontrowersji podczas programu „Sanatorium miłości”. Był uparty i apodyktyczny. Niektórzy widzowie go lubili, innych natomiast drażnił. Starszy pan nie odnalazł uczucia w telewizyjnym show. Swoją wybrankę poznał dopiero dzięki Facebook’owi. Ukochana Edwarda to Haneczka. Kobieta napisała do Edwarda na portalu i w końcu zaiskrzyło! Dalej ich losy potoczyły się błyskawicznie. Hanna postanowiła przeprowadzić się do swojego mężczyzny. Kobieta opuściła Bydgoszcz i zamieszkała w Czernikowie, nieopodal Torunia.

Zostanie tatą?

Okazuje się, że para zakochanych bardzo pragnie mieć dziecko. Edward chce zostać tatą jeszcze przed 70. urodzinami. A do nich ma jeszcze trzy lata! Niedawno tak pisał na Instagramie:

Jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Miłość kwitnie, a ja ją pielęgnuję z całych sił.

Teraz Edward pragnie mieć dziecko z ukochaną Hanią. W rozmowie z portalem Pomponik powiedział:

Chciałbym mieć dziecko z Hanią. Gorąco ją namawiam.

67-latek przedstawił już swoją wybrankę 90-letniej mamie i swoim córkom. Edward ponoć zmienił się dla swojej ukochanej. Jak sam mówi: złagodniał!

Źródło: Super Express

Zdjęcie: Facebook/Sanatorium miłości TVP

Komentarze

Komentarze