Edyta Górniak apeluje o robienie ZAPASÓW!

Edyta Górniak zamieściła w swoich mediach społecznościowych filmik. Piosenkarka nawołuje w nim do robienia zapasów. Według w niej będą one bardzo potrzebne.

Ulubienica fanów

Edyta Górniak cieszy się od lat niesłabnącą popularnością. Gwiazda ma wielu fanów, którzy uważnie śledzą jej poczynania na scenie i w sieci. W życiu prywatnym i zawodowym piosenkarki dużo się dzieje. Górniak na bieżąco relacjonuje swoje poczynania w mediach społecznościowych. Wokalistka stała się bardzo aktywna podczas pandemii koronawirusa. Edyta Górniak dzieliła się z fanami swoimi spostrzeżeniami na temat epidemii.

Facebook/Edyta Górniak

Róbcie zapasy

Edyta Górniak od jakiegoś czasu mieszka na Podhalu. U podnóża Tatr odnalazła szczęście i spokój. Sąsiedzi bardzo polubili piosenkarkę. Edyta aktywnie działa w lokalnej społeczności. Piosenkarka wczoraj poszła na masaż, a po wyjściu z zabiegu bardzo się zdziwiła. Zobaczyła, że spadło dużo śniegu. Nie pozostawiła tego faktu bez komentarza. Powiedziała w filmiku:

Słuchajcie, poszłam na masaż, wyszłam i taka sytuacja jest. Róbcie zapasy, mówię Wam, będzie mocna zima.

Śnieg w październiku może na Podhalu zwiastować szybką i srogą zimę. Czy Edyta Górniak ma rację? Czy zima będzie mroźna i długa? Zapasy na pewno zawsze się przydadzą.

Źródło: Instagram/Edyta Górniak

Zdjęcia: Instagram/Edyta Górniak

Facebook/Edyta Górniak

Komentarze

Komentarze