Edyta Górniak HASA PÓŁNAGA W ŚNIEGU! To jej zdrowia doda?!

Edyta Górniak lubi zaskakiwać swoich wielbicieli. Piosenkarka pokazała jak nawiązuje bliski kontakt z naturą. Ekstremalny filmik budzi troskę jej fanów.

Górniak w górach

Edyta Górniak już jakiś czas temu przeprowadziła się do Zakopanego. Dla piosenkarki Podhale stało się drugim domem. Górniak nawiązała sympatyczne relacje z sąsiadami i mówiła, że traktuje ich jak własną rodzinę. Edyta Górniak znalazła piękny dom u podnóża Tatr i dobrze czuje się na południu Polski. Przeprowadzkę piosenkarki ułatwił fakt, że jej syn Allan opuścił już rodzinne gniazdo.

Jedność z naturą

Piosenkarka bardzo ceni sobie otoczenie, w którym mieszka. Natura jest dla niej bardzo ważna. W otoczeniu lasów i gór może się spokojnie zrelaksować i złapać dystans do rzeczywistości. Edyta Górniak może też medytować i rozwijać swoją Akademię Przebudzenia, w której ujawnia swoje myślenie o wszechświecie. Piosenkarka chętnie dzieli się zdjęciami z Zakopanego. Wielokrotnie pokazywała piękne miejsca, które ją otaczają. Kady z Podhala budzimy zachwyt jej wiernych fanów.

Hasa w śniegu

Edyta Górniak pochwaliła się filmem, który wzbudził troskę jej fanów. Na nagraniu widać jak półnaga gwiazda, przyodziana jedynie w szlafrok, biega po śniegu. Białego puchu jest aż po kolana. Edyta Górniak w ten sposób kończy stary rok i brata się z naturą. Zdjęcie podpisała:

Szaleństwa Ci u nas dostatek#no…#nozimno

Instagram/ Edyta Górniak

Jednak zaniepokojeni fani pisali:

Zapalenie pęcherza gotowe i sikanie po piętach!

Inni zachwycali się wyczynem Edyty Górniak:

Cóż za zgrabne nóżki, gwiazda!

Niby zimno, ale jak gorąco.

Źródło: Instagram/ Edyta Górniak

Zdjęcie: Instagram/ Edyta Górniak

Komentarze

Komentarze