Edyta Górniak MA NOWEGO CHŁOPAKA! Przystojny? [FOTO]

Edyta Górniak ma nowego chłopaka! Piosenkarka oraz kompozytorka coraz częściej jest widywana publicznie w towarzystwie swojego ukochanego. Kim jest jej wybranek? 

46-letnia Edyta Górniak została jakiś czas temu sfotografowana przez dziennikarzy na spacerze. Okazuje się, że podczas przechadzki towarzyszył jej nowy chłopak. Wysoki brunet z zarostem na twarzy. Nowa miłość wokalistki to Tomasz Mazurkiewicz. Przystojny wybranek Edyty jest byłym piłkarzem drużyny Arka Gdynia. Jak wynika z opisu na Instagramowym profilu, mężczyzna oprócz piłki nożnej interesuje się również treningiem siłowym i kulturystyką.

Tomasz Mazurkiewicz zagrał 29 razy w ekstraklasie i zdobył w niej dwie bramki. Jest wychowankiem FC Sopot. Stamtąd na początku 2000 roku trafił do Legii Warszawa. W ciągu dwóch lat rozegrał w niej 13 ligowych meczów i strzelił jednego gola. Potem wyjechał do Danii i reprezentował barwy Aarhus GF i SoenderjyskE.

Piłkarz Tomasz Mazurkiewicz towarzyszył Edycie na uroczystości zorganizowanej z okazji 15-tych urodzin Allana, syna wokalistki.

Po ostatnich miłosnych zawodach Edyta podchodziła do tej znajomości ostrożnie. Tomek bardzo się jednak różni od mężczyzn, którzy stawali na jej drodze. Swoim ciepłem i odpowiedzialnością konsekwentnie zdobywa serce Edyty(…) Najbardziej podoba się jej, że szybko znalazł wspólny język z Allanem. Sam jest ojcem dwóch córek, więc z młodzieżą dogaduje się bez problemów – powiedział w rozmowie z dziennikarzami czasopisma Fakt jeden ze znajomych artystki.

Poniżej prezentujemy zdjęcie Tomka, nowego chłopaka Edyty Górniak! Jak wam się podoba? Koniecznie napiszcie w komentarzach!

Edyta Górniak, Tomasz Mazurkiewicz

Źródło: Sportowe Fakty, Plejada

Źródło zdjęcia: Instagram

Zobacz też: Mocny wywiad z Edytą Górniak. Piosenkarka gotowa jest na … śmierć!

Komentarze

Komentarze