Edyta Górniak ma znów problemy rodzinne! Jej siostra ma do niej ŻAL!

Edyta Górniak znów ma kłopoty rodzinne. Dodatkowo jej przyrodnia siostra Małgorzata ma do artystki żal i pretensje. Górniak nie interesuje się swoją mamą i ojczymem.

W rodzinie

Edyta Górniak nie ma najlepszych relacji rodzinnych. Od lat jest skonfliktowana ze swoją mamą i ojczymem. Piosenkarka również swojemu ojcu nie chciała pomóc w chorobie. Dodatkowo ostatnia narasta nowy konflikt w rodzinie Edyty Górniak. Skłócona jest ze swoją przyrodnią siostrą Małgorzatą.

Konflikt z przyrodnią siostrą

Jeszcze do niedawna Edyta Górniak i jej młodsza przyrodnia siostra Małgorzata wspierały swoją mamą. Siostry były oparciem dla mamy, która cztery lata temu trafiły do szpitala. W tamtym czasie Edyta Górniak zrezygnowała nawet z posady jurora w programie „The Voice Kids”. Chciała mieć więcej czasu dla najbliższych. Niestety zbliżenie z rodziną nie trwały zbyt długo. Teraz siostra artystki znów ma żal do artystki, bo Edyta przestała się interesować rodziną, choć ta potrzebuje jej pomocy.

Problemy zdrowotne

Mam Edyty Górniak niedawno przeszła kolejną operację i potrzebuje wsparcia córki. Również ojczym gwiazdy, który jest po wypadku samochodowym potrzebuje pomocy. Niestety na wsparcie i pomoc nie mogą liczyć od znanej córki. Żal do Edyty Górniak ma jej przyrodnia siostra Małgorzata, która mieszka w Wielkiej Brytanii. Osoba związaną z rodziną powiedziała tygodnikowi Na żywo:

Gośka ma dwoje małych dzieci, mieszka w Anglii i z pewnością jest jej trudniej przyjeżdżać do rodziców niż Edycie, która mieszka w Polsce. Wielokrotnie kontaktowała się z siostrą, a raczej próbowała, bo ta nie odbiera telefonu. Chciałaby z nią ustalić naprzemienną pomoc.

Inni członkowie rodziny o Edycie Górniak mówią:

To jest właśnie ta jej cygańska dusza. Ona była i jest jedną z nas.

Źródło: Na żywo

Zdjęcie: Facebook/ Edyta Górniak

Komentarze

Komentarze