Edyta Górniak ZAŁAMANA zachowaniem swojego syna! Allan BRNIE W NAŁÓG!

Edyta Górniak nie ukrywa, że Allan ostatnio przysparza jej wielu trosk. Syn gwiazdy pali papierosy i wcale się z tym nie kryje. Do tego nastolatek używa wielu wulgaryzmów w swoich utworach. Edyta Górniak załamuje ręce.

Kłopoty z synem

Edyta Górniak zdradziła w rozmowie z dziennikiem Fakt, że jej syn Allan, który ma 17 lat, pali papierosy. Chłopak chyba na dobre już uzależnił się od nikotyny i wygląda na to, że nie chce rzucić zgubnego nałogu. Piosenkarka powiedziała:

Allan niestety nadal pali papierosy. Jest teraz 17-latkiem i do tego siedzi w hip-hopie. Jeśli kiedyś będzie chciał wypuścić swoją muzykę to trzeba się spodziewać, że będą różne reakcje. Z drugiej strony on, obserwując moje życie publiczne wie, że to się je różnym łyżkami i są różne przyprawy.

Recenzja mamy

Edyta Górniak przyznała, że podoba jej się muzyka, jaką tworzy Allan. Jednak jego teksty już mniej. Jest w nich dużo wulgaryzmów, a piosenkarka tego nie pochwala. Piosenkarka powiedziała:

To, co on robi naprawdę zasługuje na uwagę i upublicznienie. Nie wszystkie teksty jednak mi się podobają, bo ten język jest taki dość  hiphopowy.

Facebook/Edyta Górniak

Ukochana Allana

Piosenkarka wyjawiła, że bardzo chciałaby, żeby Allan miał dziewczynę. Zależy jej na tym, by chłopak się szczęśliwie zakochał i znalazł tę jedną, jedyną ukochaną osobę. Edyta Górniak powiedziała:

To jest dla mnie ważny, by miał fajną sympatię. Mam nadzieję, że trafi na wartościową dziewczynę, która będzie go inspirować.

Źródło: Fakt

Zdjęcia: Facebook/Edyta Górniak

Komentarze

Komentarze