Edyta Górniak została góralką! W Wielkanoc dziękuje Bogu za nową rodzinę!

Diwa świętuje Wielkanoc w swoim nowym domu pod Tatrami. W góralskim stroju i wśród sąsiadów jest naprawdę sobą. Dawno nie byłą tak szczęśliwa.

Życie pod Tatrami

Edyta Górniak kilka miesięcy temu stała się właścicielką domu na Podhalu. Teraz spędza tam swoją pierwszą Wielkanoc. Jak podaje Życie na gorąco, nowa sąsiadka bardzo przypadła do gustu lokalnej społeczności. Górale są zadowoleni, że ich sąsiadka została popularna piosenkarka. Ponoć są siedzi chcą z niej zrobić swoją lokalną gwiazdę. Sąsiedzi wpadli na pomysł, żeby Górniak w Święta Wielkanocne założyła strój góralski. Tak też się stało i diwa w ten sposób ubrana, wzięła udział w tradycyjnej procesji. Ponoć była zachwycona. Osoba z jej otoczenia, tak opisuję jej nastrój:

Edyta była zachwycona, dała się namówić nawet na procesję. Poszła w niej ubrana jak góralka. Powstały też plany, by włączyć ją w działanie kulturalne na Podhalu.”

Sąsiedzka Wielkanocne

Edyta Górniak te święta spędza z sąsiadami. Piosenkarka w swoich mediach społecznościowych pokazała zdjęcie z góralami i zatytułowała je: Dom.

W opisie dodała, że spotkała swoją nową rodzinę, jest szczęśliwa i dziękuje Bogu za takich ludzi wokół siebie. Górniak napisała:

Szczęście nie jedno ma imię. Dziękuje za Wspaniałych Ludzi w moim życiu”

Na zamieszczonym zdjęciu Edyta Górniak prezentuje się bez makijażu i w skromnym uczesaniu. Trzeba przyznać, że wygląda na naprawdę szczęśliwą.

źródło: jastrzabpost.pl

zdjęcie: Edyta Górniak/Instagram

Komentarze

Komentarze