Edyta Herbuś kusi w SKĄPYM body! Fani nie mogą oderwać wzroku od jej…

Edyta Herbuś to znana polska prezenterka i aktorka. Dużą popularność zdobyła jednak jako tancerka. Może się pochwalić wieloma wyróżnieniami, była m.in. trzykrotną mistrzynią Polski formacji tanecznych. Edyta jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie można podziwiać jej doskonale wyćwiczone ciało.

Ostatnio również mieliśmy możliwość zobaczyć wygimnastykowane ciało celebrytki. Ubrała ona bowiem bordowy, skąpy strój kąpielowy. Strój był wykonany z bardzo cienkiego materiału, co sprawiło, że na zdjęciu widoczne były apetyczne piersi celebrytki. Zmysłowości dodały też nieuczesane włosy, zamyślona mina oraz poza.

Aktorka pod postem zamieściła krótki wpis życząc obserwującym pięknego dnia. Przy okazji nadmieniła, że tym razem kawę zamieniła na czekoladę.

Obserwujący nie kryli zachwytu. Wszyscy chwalili urodę tancerki, pisząc że jest m.in. najpiękniejszą kobietą w Polsce. Podkreślili również, że wygląda jak tańcząca szamanka. To zapewne za sprawą dużego, orientalnego naszyjnika i włosów, które były w nieładzie. Fanom nie uszła uwadze też zgrabna sylwetka kobiety, pozbawiona nadmiernych kilogramów. Niektórzy nadmienili również, że kobieta wygląda na znacznie młodszą niż w rzeczywistości jest. Według nich wygląda nie na swoje 40 lat, a na 30.

Jeden z komentujących dopatrzył się też czegoś innego. Bowiem odniósł się do jednego ze zdjęć, które zostało zamieszczone przez tancerkę na Instagramie. Mianowicie Edyta w ostatnim czasie dodała fotografię ze swoją babcią. Followersi to właśnie do niej porównali celebrytkę.

Jak wam podoba się Edyta? Co sadzicie o jej figurze? My zazdrościmy jej tak pięknej figury, wpędziła nas nieco w kompleksy.

My również zauważamy podobieństwo do babci gwiazdy. Rysy twarzy są wręcz te same. Jesteśmy zatem przekonani, że Edyta to od niej odziedziczyła urodę.

 

Źródło: Instagram/Edyta Herbuś

Zdjęcia: Instagram

Źródło: https://www.instagram.com/p/CPH2gvrL8do/

Komentarze

Komentarze