Edyta Zając-Rzeźniczak miała WYPADEK! Co z „Tańcem z gwiazdami”?

Już niedługo rusza nowa edycja „Tańca z gwiazdami”. Jedną z uczestniczek programu będzie znana modelka Edyta Zając-Rzeźniczak. Niestety, dziewczyna doznała ostatnio wypadku, przez który była zmuszona przerwać przygotowania do premierowego odcinka show.

Kim jest Edyta Zając-Rzeźniczak?

Edyta Zając-Rzeźniczak to polska modelka, osobowość telewizyjna oraz finalistka konkursu Miss Polonia 2014 r. Swoja przygodę z modelingiem rozpoczęła w 2001 r., kiedy trafiła do znanej agencji modelingowej New Age.

Mając zaledwie 18 lat Edyta dostała angaż w międzynarodowej agencji modelek Next Management. Jej kariera nabrała wtedy prawdziwego rozpędu. Zając zaczęła gościć na okładkach największych modowych magazynów i występowała m.in. na tygodniach mody w Nowym Jorku, Mediolanie i Londynie. Jej największym sukcesem był jednak występ w reklamie perfum „Kenzo Flower”, którą możecie zobaczyć poniżej. Ale to nie wszystko, ponieważ…

Przygoda z konkursem Miss

Edyta walczyła też o koronę Miss! W 2014 roku Zając wystartowała w konkursie Miss Polonia jako reprezentantka województwa łódzkiego. Udało jej się dojść do finału, jednak konkurs odwołano. W 2016 roku o Edycie zrobiło się głośno po tym, jak wyszła za mąż za ówczesnego piłkarza Legii Warszawa – Jakuba Rzeźniczaka. Niestety, para niedawno się rozstała.

wypadek
Instagram

Występ w „Tańcu z gwiazdami”

Edyta przygotowuje się właśnie do występów w „Tańcu z gwiazdami”. Niestety, modelka doznała ostatnio kontuzji i musiała przerwać treningi do show.

Zając zatańczy w parze z Michałem Bartkiewiczem, jednak pech sprawił, że modelka doznała kontuzji żeber, do której doszło podczas ćwiczenia podnoszeń.

„Treningów jest coraz więcej, a ja ze względu na swoją niską wagę i brak masy mięśniowej, jestem bardziej narażona na urazy – zdradziła Pomponikowi Edyta dodając, że przez cały czas opiekuje się nią lekarz.

Jak walczy z bólem?

Edyta walczy z bólem przykładając do ciała okłady i smarując obolałe miejsca specjalną maścią. Miejmy nadzieję, że wkrótce poczuje się lepiej i olśni wszystkich w nowej edycji „Tańca z gwiazdami”.

Będziecie jej kibicować czy macie innych faworytów?

Czytaj też: DRAMATYCZNE sceny w Tańcu z Gwiazdami! Niektórzy NIE mogli patrzeć!

wypadek
Instagram

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze