Ekspresowa metamorfoza. Tylko dla MAM!:)

Wszyscy wiemy, aż za dobrze: jako mama spędzasz mnóstwo czasu troszcząc się o swoje dzieci, męża, dom, a gdy przychodzi moment, aby zadbać o siebie, trudno wygospodarować chwilę. Cóż, nadszedł czas, aby tego rodzaju myślenie dobiegło końca! Oto szybkie i łatwe sposoby, aby pomóc Ci przestać czuć się bezsilnie i zacząć czuć się fantastycznie!

#To tylko dopasowanie

Niezależnie od tego, czy jesteś matką karmiącą, czy najmłodsze dziecko jest już w szkole, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nosisz stary stanik, który już dawno nie pasuje. Dobrze dopasowany biustonosz będzie działał cuda na wiele sposobów – od poprawy postawy, do sprawienia by wyglądać szczuplej (cokolwiek wolisz). Zlokalizuj i odwiedź sklep z bielizną, który oferuje profesjonalną usługę dopasowania. Jedno ostrzeżenie: prawdopodobnie nowy biustonosz będzie kosztować więcej niż przyzwyczaiłaś się wydawać, ale warto zainwestować. A gdy już znasz rozmiar i styl, który najbardziej Ci odpowiada, możesz poszukać sezonowych wyprzedaży i okazji online.

#Czas na drzemkę

Działa na niemowlęta i małe dzieci i może zdziałać na zgnębione matki: utnij sobie drzemkę. Jeśli masz małe dziecko w domu, połóż się w tym samym czasie, co on lub ona – stosy naczyń i prania nie wzrosną, gdy weźmiesz krótką drzemkę. Sztuką jest położyć się na kanapie na krótki czas, zamiast pełznąć do łóżka, aby uzyskać głęboki sen, który może zaburzyć wewnętrzne rytmy Twojego ciała. Jeśli nie możesz zasnąć, zrelaksuj się, medytuj lub śnij na jawie. Kiedy wstaniesz, odśwież swoją twarz za pomocą oczyszczającej chusteczki, dotknij kremem nawilżającym, a będziesz promieniała przez resztę dnia.

#Od stóp do głów

Nie stać Cię na pełne spa? Zafunduj sobie kilka drobnych zabiegów! Wyreguluj brwi – to nie jest zbyt drogie, a nada Twojej twarzy świeżego, nowego wyglądu. Lub kup wybielacz zębów i rozjaśnij swój uśmiech. Zrzuć ciężar całego dnia i zanurz stopy w ciepłej wodzie i pachnącym oleju. Prosta czynność siadania i rozluźnienia sprawi, że poczujesz się lepiej, a ciepła woda pomoże przyśpieszyć krążenie stóp i nóg. Następnie zrób sobie pedicure – albo idź i zafunduj sobie profesjonalną hybrydę. Poprawa humoru murowana!

DB

Źródło: justmommies.com

Foto: pinterest.com

Komentarze

Komentarze