Elżbieta Jaworowicz ŻAŁUJE, że NIE MA DZIECI! Poruszające wyznanie gwiazdy TVP!

Elżbieta Jaworowicz udzieliła wzruszającego wywiadu, w którym powiedziała między innymi o macierzyństwie. To jedyne, czego w życiu gwiazda TVP żałuje.

Tęsknota za dzieckiem

Elżbieta Jaworowicz jest niekwestionowaną gwiazdą Telewizji Polskiej. Od lat prowadzi program” Sprawa dla reportera”, który często budzi wiele kontrowersji. Znana dziennikarka poświęciła swoje życie karierze. Odniosła sukces, ale jak wygląda jej życie prywatne? Czy Elżbieta Jaworowicz ma dzieci? Wiele osób nad tym się zastanawia. Teraz gwiazda TVP udzieliła wywiadu Życiu na gorąco, w którym powiedziała:

Żałuję, że nie było mi dane poznać smaku macierzyństwa. Myślę, że gdybym miała dziecko, moje życie lepiej by wyglądało. Szczęściem jest posiadanie rodziny. Cieszę się, że u swojego boku mam mocnego i wrażliwego mężczyznę, bliską osobę, którą kocham i która jest moim przyjacielem.

Późne szczęście

Elżbieta Jaworowicz swoje osobiste szczęście odnalazła po 50. roku życia. Wówczas poznała trzeciego męża, byłego rzecznika MON- Eugeniusza Mleczaka. Para poznała się w 1995 roku, jednak na ślub zdecydowała się dopiero po 15 latach. Ceremonia odbyła się w tajemnicy. Brało w niej udział zaledwie kilka najbliższych osób. Znana i lubiana dziennikarka sens życia odnajduje w swojej pracy. Powiedziała:

Robię reportaże, żeby nie zgubić sensu. W czasach, kiedy jesteśmy bombardowani nadmiarem obrazów i słów, łatwo się pogubić, a tego bym nie chciała.

Źródło: Życie na gorąco

Zdjęcie: Facebook/ Bądźmy razem TVP

 

Komentarze

Komentarze