Elżbieta Romanowska dostała pracę w TVP! Poprowadzi nowy program o…!

Elżbieta Romanowska dostała pracę w TVP. Już wkrótce zobaczymy ją w zupełnie nowej roli, bowiem aktorka i piosenkarka ma zostać gwiazdą nowego show, w którym…

Kim jest Elżbieta Romanowska?

Elżbieta Romanowska urodziła się w 1983 roku w Głogowie. To polska aktorka telewizyjna oraz teatralna, a także utalentowana tancerka i piosenkarka. Romanowska wprost rozkochała w sobie publiczność swoim udziałem w takich show jak: „Twoja twarz brzmi znajomo” (2019), gdzie zajęła wysokie trzecie miejsce, czy „Taniec z gwiazdami” (2016), w którym udało jej się zająć drugą pozycję.

Czytaj też: Ela ROMANOWSKA i Kasia ZIELIŃSKA są rozczarowane bo… ZOBACZ ich PRZEKOMICZNE video!

Ma dryg do śpiewu i tańca

Elżbieta Romanowska jest nie tylko świetną aktorką, ale też ma prawdziwy dryg do śpiewu i tańca oraz zachwyca publiczność dużą dozą dobrego humoru i dystansu. Nic dziwnego, że producenci TVP postanowili zaangażować ją do zupełnie nowego show.

Jak donosi portal Plejada, w jesiennej ramówce Telewizji Polskiej pojawi się nowy program zatytułowany „Anything goes. Ale jazda”, którego prowadzącą ma zostać właśnie Ela Romanowska.

„W programie mają pojawić się polskie gwiazdy, które będą rywalizować ze sobą w różnych wyzwaniach. Będą oni między innymi tańczyć, śpiewać, wykonywać różne skecze, a to wszystkie z jednym utrudnieniem. Plan programu będzie bowiem pochylony pod kątem 22,5 stopnia, co jest charakterystyczne dla tego formatu” – czytamy na portalu Jastrząb Post.

Jesteście ciekawi nowego show z udziałem aktorki? Bo my bardzo!

Źródło: Jastrząb Post

Zdjęcie: Instagram

Komentarze

Komentarze