Esmeralda Godlewska ujawnia, które celebrytki jeździły zarabiać do Dubaju !

Kontrowersyjna celebrytka znów szokuje. Tym razem zarzuca swojej siostrze Magdalenie, trudnienie się prostytucją. Mówi tez o innych celebrytkach, które jeździły sprzedawać swoje ciała do Dubaju.

Siostry skandalistki

Siostry Godlewskie zaistniały w polskim show biznesie dzięki wątpliwym popisom wokalnym. Do niedawna stanowiły kontrowersyjny duet wokalny. Robiły wszystko, żeby o nich mówić. Na kanale You Tube utwory wokalne. Promowały swój wizerunek. Stawiały na mocny makijaż i wulgarne stroje.

Konflikt w rodzinie

Jakiś czas temu siostry pokłóciły się i ich drogi się rozeszły. Małgorzata wybrała śpiew, natomiast Monika, która znana jest jako Esmeralda próbowała swoich sił w sporcie. Wystąpiła jako zawodniczka podczas gali Fame MMA oraz gali Punch Down. Zachowanie Esmeraldy wzbudza wiele kontrowersji. W mediach społecznościowych dzieli się dramatami ze swojego życia prywatnego.

Esmeralda uderza w siostrę

Teraz kobieta postanowiła uderzyć w swoją starszą siostrę Magdalenę. Ta prowadzi dobrze prosperującą klinikę medycyny estetycznej. Esmeralda zarzuciła Magdalenie, że ta była i jest prostytutką. Na nagranych filmikach mówiła:

Jej koleżanki za odrobinę przelewu wysyłają mi w tym momencie filmiki, zdjęcia z tego co tam się działo. Ja wiem co tam się działo bo nie jestem głupia”

Celebrytki w Dubaju

Esmeralda zdradziła tez, że zna wiele szczegółów, które dotyczą prostytucji polskich celebrytek w Dubaju. Zamierza wszystkie je ujawnić w swojej książce. Zapowiedział, że pogrąży wiele znanych osób, które czerpały korzyści z prostytucji i wykorzystywania osób nieletnich. Esmeralda Godlewska wymieniała znane nazwiska:

Świat jest mały, a to jest jedno wielkie małe bagienko. Pani Ewa L, Doda, Siwiec. Jeździły wszędzie, zlecenia od pani Emilii P. która został oskarżona. Przecież one razem wszystkie mieszkały w mieszkaniu razem z Sylwią S, gdzie świadczyły usługi seksualne. Śmieszy mnie,kiedy widzę jak Doda nagrywa Dziewczyny z Dubaju, kiedy ona sama była tą dziewczyną z Dubaju i ona doskonale o tym wie, na czym ten świat polega”

Celebrytki odpowiadają

Magdalena Godlewska powiedziała, że jej siostra jest chora psychicznie. Natalia Siwiec w ogóle się do sprawy nie odniosła, natomiast Doda napisała, że robiąc film o prostytucji, będzie zastraszana i niektórzy będą próbowali ją wmieszać w ten świat.

źródło: pudelek.pl

zdjęcie: Esmeralda Godlewska/Facebook

Komentarze

Komentarze