EWA CHODAKOWSKA ma już dość!!! JEJ WPIS poruszył Internautki

Ewa Chodakowska to jedna z najpopularniejszych w Polsce trenerek fitness. Jest twórczynią programów treningowych i trenerem personalnym. Przez swoich fanów często nazywana jest „polską królową fitnessu”.

Trzy dni temu Ewa Chodakowska podzieliła się ze swoimi fanami poruszającym wpisem dotyczącym przemocy.

„MÓWIĘ GŁOŚNO STOP PRZEMOCY❗️❗️❗️(…) Chciałam DAĆ CI JASNO DO ZROZUMIENIA, że masz prawo o siebie dbać, znajdować dla siebie czas, realizować swoje pasje, oczekiwać od życia więcej.. i sięgać po więcej! MASZ DO TEGO PEŁNE PRAWO!! A jeśli ktoś próbuje Ci to prawo odebrać, przemocą psychiczną, fizyczną, seksualną, ekonomiczną – POWIEDZ GŁOŚNO NIE ZGADZAM SIĘ!! NIE JESTEŚ NICZYJĄ WŁASNOŚCIĄ!!!”.

Wpis trenerki spotkał się z ogromną aprobatą wśród Internautek. Jedna z nich odniosła się jednak do tego, że przemoc dotyka nie tylko kobiet, ale również mężczyzn oraz dzieci, a także osób niepełnosprawnych czy zwierząt.

STOP przemocy każdego rodzaju, wobec wszystkich! Kobiet, mężczyzn dzieci, osób starszych i niepełnosprawnych, zwierząt! Jeśli widzisz lub słyszysz i nie reagujesz stajesz się współwinny! Proszę, REAGUJ na przemoc! – napisała fanka Chodakowskiej.

Źródło : Facebook @ Ewa Chodakowska

Zdjęcie: Facebook @ Ewa Chodakowska

Zobacz też: Ewa CHODAKOWSKA obcięła WŁOSY! Zobacz, jak TERAZ wygląda! (foto)

Komentarze

Komentarze