Ewa Chodakowska znów szokuje!

Ewa Chodakowska, trenerka personalna, która odchudziła wiele Polek wciąż mierzy się z niesłabnącym hejtem. Spotyka ją on dosłownie za wszystko. M.in. za brak potomstwa, za zbyt umięśnioną sylwetkę, za nietuzinkową urodę. Dostało się jej również i ostatnio. W poniedziałkowy poranek bowiem  Ewa odniosła się do niewybrednych komentarzy na temat jej markę missionswim. Post dotyczący tej sprawy pojawił się  na jej Instagramie.

Jak czytamy odniosła się ona do komentarzy, które hejtują jej stroje kąpielowe. Bowiem, jak wyjaśnia Ewa Chodakowska dużo osób zarzuciło, że w jej strojach dobrze się wygląda mając jedynie zrobione piersi. Jak odcina się sportsmenka na takie wpisy pozwalają sobie osoby, które nigdy nie miały silikonowych piersi, a więc nie mające żadnego porównania. Chodakowska po to, aby przekonać, że jej kostium kąpielowy wygląda dobrze w obu wersjach wstawiła (za jej zgodą) zdjęcie kobiety nie mającej zrobionych piersi  w tymże stroju,. Oczywiście swoje również zamieściła. Niedowiarkom udowodniła, że strój dobrze wygląda również na kobiecie o niezbyt obfitym biuście.

Chodakowska dodała też za ciągle dostaje się jej za zrobiony biust, tym samym nie patrząc na inne jej  atuty m.in. super zgrabną figurę okraszoną ogromnym wysiłkiem. Celebrytka podchodzi do tego jednak z rezerwą twierdząc, że dzisiaj wszystko uwiera i wszystko jest hejtowane.

Przypomina również sytuację, gdy 8 lat temu ze względu na hejt wylądowała w szpitalu z podejrzeniem zawału serca.

My szczerze współczujemy Ewie i innym narażonym na negatywne komentarze. Z drugiej jednak strony jeżeli ktoś jest osobą publiczną i sam wystawia się, jak na widelcu na Instagramie to czego można się spodziewać? Wiadomo, że nie każdemu będzie się wszystko podoba i nie każdy się zastanowi zanim napisze.

Źródło: https://www .instagram.com/chodakowskaewa/

Komentarze

Komentarze