Ewa Drzyzga WYPROWADZIŁA SIĘ od męża! SZOKUJĄCY powód!

Ewa Drzyzga przechodzi obecnie wyjątkowo trudny czas. Jak donosi “Na Żywo”, prezenterka wyprowadziła się od męża i zamieszkała w centrum Krakowa. Gwiazda planuje już wkrótce przeprowadzkę na stałe do Warszawy. Nie tylko po to, by mieć blisko do pracy, ale też po to, żeby rozpocząć nowe życie, po tym, jak jej mąż zakochał się w innej kobiecie.

Kim jest Ewa Drzyzga?

Ewa Drzyzga urodziła się w 1967 roku w Krakowie. To polska dziennikarka, która w latach 2000–2016 prowadziła talk-show “Rozmowy w toku”, za co została nagrodzona Wiktorem w kategorii Osobowość telewizyjna, trzema Telekamerami i Złotą Telekamerą. Od 14 września 2020 współprowadzi z Agnieszką Woźniak-Starak program “Dzień dobry TVN”.

Życie prywatne

Ewa Drzyzga była żoną Andrzeja Roszaka. Następnie poślubiła dziennikarza Marcina Borowskiego, z którym ma dwóch synów: 16-letniego Stanisława i 14-letniego Ignacego. Niestety, jak donosi “Na Żywo”, prezenterka wyprowadziła się niedawno z domu swojego męża. Informacje o kryzysie w związku Drzyzgi potwierdziło kilka tygodników, w tym “Życie na gorąco”.

“Dziennikarka niedawno wyprowadziła się ze swojego domu do apartamentu w samym sercu Krakowa” – czytamy.

Co więcej, gwiazda chce zamieszkać na stałe w Warszawie, ponieważ codzienne dojazdy do pracy są dla niej zbyt męczące.

Czytaj też: Fani Dody są ZDRUZGOTANI! Będzie ROZWÓD?!

Zakochał się w młodszej kobiecie

Dlaczego małżeństwo Drzyzgi dobiegło końca? Okazuje się, że jej mąż zakochał się w sporo młodszej koleżance z pracy.

“Ewa jest bardzo poraniona. Tego ciosu kompletnie się nie spodziewała. Wiedziała, że mąż pracuje z młodszymi koleżankami, ale nie przyszło jej do głowy, że zwiąże się z którąś z nich” – powiedziała osoba z bliskiego otoczenia gwiazdy.

“Coraz głośniej mówi się o tym, że wszystko może skończyć się rozwodem” – donosi “Życie na gorąco”.

Źródło: “Życie na gorąco”

Zdjęcie: Instagram

Komentarze

Komentarze