EWA FARNA URODZIŁA SWOJE PIERWSZE DZIECKO! Wybrała dla maluszka PIĘKNE IMIĘ!

Ewa Farna to jedna z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce. Chroni swoje życie prywatne. W 2017 roku w tajemnicy wyszła za mąż za kolegę z zespołu — Martina Chrobota. Kilka miesięcy Internet obiegła informacja o tym, że para spodziewa się swojego pierwszego dziecka!

Wybranek wokalistki pochodzi z Czech. Uczęszczał do konserwatorium Jaroslawa Jezka, skończył również Wyższą Szkołę Ekonomii w Pradze.

Ewa Farna nie chciała trzymać swoich fanów w niepewności! Najnowszy wpis na Instagramie piosenkarki potwierdza, że dzidziuś już się urodził, a Ewa i jej mąż zostali świeżo upieczonymi rodzicami! Farna poprosiła swoich fanów o uszanowanie prywatności i okazanie spokoju, którego teraz z pewnością jej brakuje.

Parę dni temu stałam się mama. Poproszę o szanowanie naszej prywatności i spokoju, który teraz potrzebuje każda mama. Jesteśmy zdrowi i szczęśliwi – napisała w swoim najnowszym poście na Instagramie Ewa Farna.

Oprócz poruszającego wpisu, gwiazda zamieściła także zdjęcie ze swoim synkiem. Chłopiec otrzymał imię pochodzenia celtyckiego – Artur. W tłumaczeniu na język polski słowo to oznacza młody, piękny oraz kwitnący. Przyznajemy, że bardzo podoba nam się wybór Ewy!

Rodzicom serdecznie gratulujemy, a małemu Arturkowi życzymy mnóstwo zdrowia!

Źródło, zdjęcie: Instagram @ewa_farna93

Zobacz też: Mieszkasz w Opolu? Uważaj NA SWOJE DZIECKO! Nieznany sprawca próbował PORWAĆ DWIE DZIEWCZYNKI!

Komentarze

Komentarze