Ewa Minge wstawiła do sieci NOWE zdjęcia! „POTWÓR” – skomentował fan

Ewa Minge słynie z kontrowersyjnego wizerunku, który nie do końca przypadł do gustu internautom. Projektantka właśnie wstawiła do sieci nowe zdjęcia, pod którymi opowiedziała o swoich przemyśleniach na temat jesieni. Fotki zszokowały obserwatorów gwiazdy. Jeden z nich nazwał artystkę wprost „potworem”…

Jesienna dama

Ewa Minge wstawiła do sieci nowe fotki, pod którymi opowiedziała o swoich przemyśleniach na temat swojej ulubionej pory roku – jesieni.

„Jesień ! Wreszcie 🙏🙏🙏🙏. Tak , tak wiem , ze większość kocha lato , ewentualnie wiosnę a ja jesień . Piękny okres dojrzałych owoców , kolory już pochylone w ciężarze , szykują się do farbowania na brunatne . Babie lato jak się zdarzy rozpycha się kolorem soczystej pomarańczy a na horyzoncie zachód słońca , jawi się jak z romantycznych obrazów . Słodycz gruszek , śliwa przecięta ciężarem i winogrona w winnicach . Tu gdzie mieszkam jest ich mnóstwo a mieszkam dzisiaj w Polsce . Kocham las zagrzybiony muchomorami czerwonymi , żołędzie i kasztany…wspomnienie przedszkola i ludzików z zapałkami . W kieszeni fartuszka nosiłam zawsze kawał brunatnej plasteliny i tak kojarzy mi się pole zaorane po zbiorach . Czy poza czerwienią Ferrari są jeszcze kolory , które dociskają nasze emocje jak pedał gazu ? Mnie jesień napędza do pracy twórczej a spowalnia wszelkie inne aktywności . I te jesienne ciuchy , te kaskady tkaniny bezkarnie upięte na sylwetce …cebulka . Bez wciskania człowieka w nienaganne kroje , odziani w wolne wymiary możemy w coraz dłuższe wieczory napalić w kominku lub świeczniku i pobrudzić blejtram czy kartkę papieru . Kto kocha jesień ? Kto jest dziwakiem z koszem gruszek i suszonymi liśćmi w pamiętniku ? ❤️❤️❤️❤️❤️” – napisała poetycko pod zdjęciami projektantka.

zdjęcia

 

 

zdjęcia

Obraźliwe słowa internauty

Pod postem, do którego gwiazda dołączyła kilka nowych zdjęć, rozpętała się prawdziwa burza. Podczas gdy jedni zachwycali się tym, jak pięknie projektantka pisze o jesieni, inni skupili bardziej uwagę na jej wyglądzie. Internauci nie ukrywali, że jest on wyjątkowo upiorny, a jeden z nich nazwał ją nawet „potworem”.

„Świetny tekst, powinna pani książki pisać”. 

„Ja też kocham jesień”.

„Wyglądasz upiornie…”.

„Potwór” – napisał obraźliwie jeden z obserwatorów gwiazdy.

A co Wy sądzicie o jej nowych fotkach?

zdjęcia

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze