Ewa Szabatin OSTRZEGA! „W szczepionce na koronawirusa może się znajdować…”

Ewa Szabatin jest kolejną zagorzałą przeciwniczką szczepień. Popularna tancerka przyznała w jednym z ostatnich wywiadów, że jeśli powstanie szczepionka na koronawirusa, to na pewno nie da się nią zaszczepić. Jej zdaniem, w szczepionce takiej może się znajdować chip.

Kim jest Ewa Szabatin?

Ewa Szabatin to polska tancerka i projektantka mody. Największą popularność przyniósł jej występ w programie „Taniec z gwiazdami”, w którym tańczyła z Mateuszem Damięckim, Rafałem Olbrychskim i Przemysławem Sadowskim. Ewa jest wielokrotną mistrzynią Polski w tańcach latynoamerykańskich i standardowych, a także dwukrotną finalistką Mistrzostwa Świata, wicemistrzynią Pucharu Świata oraz półfinalistką Mistrzostw Świata w 10 tańcach. Ma najwyższą, międzynarodową klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych.

Przeciwniczka szczepień

Szabatin twierdzi, że nigdy nie za się zaszczepić przeciwko koronawirusowi. Jej zdaniem szczepionka ta może być bardzo niebezpieczna, a firmy które ją produkują liczą jedynie na zysk.

„Nie chce mi się wierzyć, że wielkie organizacje inwestują miliony tylko po to, żeby zwalczyć wirusa, który okazuje się nie tak straszny, jak zakładano na początku. Myślę, że bogaci ludzie, którzy chcą wynaleźć szczepionkę, nie robią tego jedynie z dobrego serca. Na lekarstwach i szczepionkach zarabia się miliony. Jest to więc idealna sytuacja, by bogaci stali się jeszcze bogatsi” – powiedziała w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle Szabatin dodając, że w szczepionce tej może się nawet znajdować chip.

Czytaj też: Czy szczepionka na COVID-19 BĘDZIE OBOWIĄZKOWA? Szumowski odpowiada!

szczepionce
IG

Wierzy, że nie zachoruje

Artystka wierzy, że nigdy nie zachoruje na koronawirusa, a nawet jeśli tak się stanie, to jej organizm pokona chorobę.

„Nie wierzę w szczepionkę, która mogłaby być wynaleziona w tak krótkim czasie i która miałaby ochronić społeczeństwo przed wirusem mutującym się tak szybko. Nie zaszczepiłam się na grypę i nie zaszczepię się na koronawirusa. Wierzę, że na niego nie zachoruję, a nawet jeśli tak by się stało, myślę, że moje ciało będzie na tyle silne, że sobie poradzi” – mówi Ewa Szabatin.

Źródło: Newseria Lifestyle

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze