Jak to zrobiła Ewa Farna? Z przysadzistej kobiety w super laskę! Porównaj zdjęcia!

Ewa Farna to jedna z najbardziej lubianych i utalentowanych wokalistek młodego pokolenia. Swoją karierę zaczęła w wieku 11 lat. Obecnie ma 27 lat, cztery krążki czeskojęzyczne i pięć polskojęzycznych. Farna jest kojarzona nie tylko z wyjątkowym głosem, ale  i z ponętnymi kształtami.

W jednym ze swoich wywiadów przyznała się, że powodem nadwagi nie jest choroba, a  duża ilość jedzenia, jaką spożywa. Na koncertach niedoskonałości swojej figury starała się ukryć pod luźnymi ubraniami.  Niejednokrotnie jednak mimo tego można było zauważyć przysadzistą łydkę czy fałdkę na brzuchu. Teraz jednak Ewa prezentuje się zupełnie inaczej. W ostatnim czasie zamieściła bowiem zdjęcie na Instagramie, na którym nie tylko uśmiech przykuwa uwagę, ale też nowa figura. Pozuje bowiem w beżowym swetrze odkrywającym brzuch. Nie da się ukryć, że brzuch nie przypomina tego sprzed kilku miesięcy. Bowiem widać na nim zarysy mięśni i zero zbędnych kilogramów. Sama Farna wydaje się być bardziej zadowolona z siebie i z życia, o czym świadczy jej uśmiech i postawa. W przypadku tej wokalistki utrata kilogramów nie wzbudza kontrowersji, bowiem Ewa nie jest wychudzoną anorektyczką, a szczupłą dziewczyną o kobiecych (ale nie przysadzistych) kształtach.

Zastanawiające jest to, jak ona to mogła zrobić w tak krótkim czasie? Dieta? A może życie na szybkich obrotach? My jednak mamy nadzieję, że Ewa wzięła do serca rady swojej mamy i razem ze menadżerką odwiedza regularnie siłownię. Nam nie zostaje nic innego, jak życzyć jej wytrwałości i nieustającej pogody ducha.

https:// www.instagram.com/ewa_farna93/?hl=pl
https:// www.instagram.com/ewa_farna93/?hl=pl

Komentarze

Komentarze