Fani nie mieli litości dla gwiazdy Sylwestra 2018! „Udaje, że śpiewa, a każdy jej brawo bije”

W tym roku TVP przygotowało dla swoich widzów nie lada niespodziankę. Na imprezie pt. „Sylwester marzeń z Dwójką” w Zakopanem wystąpiło wielu znanych artystów. Okazuje się jednak, że telewidzowie są występami wokalistów nieco zniesmaczeni! O co chodzi?

Osoby, które miały okazję obejrzeć i posłuchać artystów występujących podczas Sylwestra marzeń z Dwójką uważają, że organizatorzy imprezy pozwolili na tzw. playback, co w ich mniemaniu wydaje się niedopuszczalne! Szczególnie oberwało się wokalistce Margaret- Małgorzacie Jamroży. Fani nie pozostawili na niej suchej nitki!

„Margaret obie piosenki z playbacku”, „Ta cała Margaret to udaje, że śpiewa, a każdy jej brawo bije. Żenada!”, „Fajnie, jakby to jednak Margaret się wysiliła i trochę ruszała ustami podczas śpiewania”, „Margaret jedzie Duę Lipę z playbacku. Żenua” – pisani zdenerwowani fani w swoich komentarzach na Twitterze.

Czy zgadzacie się z opiniami widzów? Czy wokalistka rzeczywiście śpiewała z playbacku? Poniżej zamieszczamy nagranie z występu Margaret.

https://www.youtube.com/watch?v=d4EWE6Xsy3I

Zobacz też: Nowy Rok według DOMINIKI FIGURSKIEJ – Jaki BĘDZIE? Na przeszłość nie mam już wpływu, przyszłość…

Źródło: Youtube, Twitter

Źródło zdjęcia: pixabay.com

Komentarze

Komentarze