Fani ONIEMIELI! Dominika Gwit SCHUDŁA!

Dominika Gwit ma za sobą spektakularną metamorfozę. Najpierw schudła, by potem znacznie przytyć. Teraz fani aktorki zauważają, że kilogramów znów jej ubyło.

Problemy z wagą

Dominika Gwit od wielu lat obecna jest w polskim show biznesie. Sympatyczna aktorka od zawsze miała problemy z nadprogramowymi kilogramami. Postanowiła się z nimi rozprawić i bardzo schudła. Wydała nawet książkę, w której dzieli się swoimi doświadczeniami w gubieniu wagi. Niestety radość z nowej szczupłej sylwetki nie trwała zbyt długo. Dominikę Gwit dopadł efekt jojo. Aktorka bardzo przytyła. Ujawniła, że gdy stosowała bardzo restrykcyjną dietę, czuła się nieszczęśliwa. Swoich sympatyków zapewniła, że nie chce już tak żyć. Mimo dodatkowych kilogramów dba o zdrowie.

Nowa sylwetka?

Aktorka znów wygląda inaczej. Jej fani zauważyli, że Gwit sporo schudła. Ostatnio aktorka podzieliła się zdjęciem, na którym wyraźnie widać, że aktorka zeszczuplała. To nie umknęło uwadze jej sympatyków. Zdjęcie była w ten sposób komentowane:

Sporo Pani schudła, widać mega różnicę.

Schudła Pani…Brawo! Wiem, że jest trudno!

Instagram/ Dominika Gwit

Czy te zmiany oznaczają, że Dominika Gwit znów przechodzi metamorfozę? Wiadomo, że na razie zrezygnowała ze słodyczy. Czekoladki z kalendarza adwentowego trafiały do specjalnego pudełeczka. Kibicujecie aktorce w walce z nadprogramowymi kilogramami?

Źródło: Jastrząbpost

Zdjęcia: Instagram/ Dominika Gwit

Facebook/ Dominika Gwit-Dunaszewska

 

Komentarze

Komentarze