Fani ZARZUCAJĄ RUSIN HIPOKRYZJĘ! Celebrytka uważa, że CHOINKI to symbol „BRAKU WRAŻLIWOŚCI”!

Ostatni post Kingi Rusin w mediach społecznościowych, wywołał spore poruszenie w mediach. Dziennikarka postanowiła podzielić się swoimi refleksjami na temat wycinania choinek w okresie Świąt Bożego Narodzenia.

„W naszych czasach stawianie na centralnym placu miasta wyciętego z lasu kilkudziesięcioletniego (a czasami i starszego) świerku to już nie tyle symbol świąt, co braku wrażliwości i wyczucia”- napisała Kinga Rusin na swoim Instagramie.

„Jaki sens ma wycinanie z lasów najpiękniejszych okazów drzew po to żeby „zdobiły” jakiś rynek przez kilka tygodni, a następnie wylądowały na śmietniku?! W momencie kiedy dusimy się w smogu, kiedy degradowane jest środowisko naturalne, kiedy ochrona przyrody przegrywa z bezwzględnym biznesem warto pomyśleć o innych, alternatywnych rozwiązaniach świątecznych dekoracji, które pokażą że mamy świadomość w jakich czasach żyjemy”- apelowała w swoim poście.

Fani ostro zareagowali na wpis gwiazdy. Zarzucili jej hipokryzję i poradzili, aby zaczęła od siebie, zanim zacznie krytykować innych.

„Najlepsze jest to, że całe studio TVN zastawione jest świeżymi choineczkami”, „Ale aborcja jest cool (?)”, „Dlatego trzeba zacząć od siebie i przestać latać po świecie korzystając z samolotów samochodów(…)chodzić do restauracji, przestać prać(…)później to można się wymądrzać publicznie ale tylko jeśli samemu jest się OK. Nie ma co dawać innym lekcji jeśli samemu nie jest się w porządku!!!!!!!!!!!!!!”- pisali zdenerwowani obserwujący.

Kinga Rusin, Kinga Rusin broni choinek, Instagram

Podzielcie się w komentarzach swoimi opiniami na ten temat.

Zobacz też: WSTRZĄSAJĄCE WYZNANIE Kingi Rusin po latach. Chodzi o CIĄŻĘ

Źródło: Instagram @kingarusin

Źródło zdjęcia: Instagram @kingarusin

Komentarze

Komentarze