Fanka Popka TRACI WZROK! Jest POZEW! Uwaga – MOCNE!

Aleksandra Gałuszka znana w sieci jako Fanka Popka, pozywa tatuażystę. W wyniku przeprowadzonego zabiegu wytatułowania gałek ocznych, kobieta straciła wzrok. Zamierza walczyć o pieniądze na dalsze leczenie.

Tatuaż gałek ocznych

Aleksandra Gałuszka pięć lat temu zdecydowała się na wytułowanie gałek ocznych. Chciała pójść w ślady swojego idola, rapera Popka i dzięki kontrowersyjnemu zabiegowi, zaistnieć w rodzimym show biznesie. Marzyła o karierze alternatywnej modelki. Jednak coś poszło nie tak. Fanka Popka najpierw straciła wzrok w prawym oku. Teraz ma problemy ze wzrokiem w lewym oku. Kobieta postanowiła pozwać tatuażystę, który podjął się wytatułowania gałek ocznych.

 

Jest pozew

Gałuszka twierdzi, że komplikacje pojawił się już podczas zabiegu, który przeprowadzał tatuażysta. Mężczyzna nakazał dziewczynie między innymi okłady z kory dębu. Fanka Popka w ten sposób wspominała kontrowersyjny zabieg:

Poinformowałam tatuatora, że straciłam wzrok w prawym oku, jednak zapewniał mnie, że nie mam się czym martwić. Cały czas później przekonywał mnie, że zabieg został przeprowadzony prawidłowo. Kazał mi robić okłady z kory dębu i zakrapiać oczy płynem do soczewek”

Dziewczyna postanowiła walczyć o sprawiedliwość przed sądem. Złożyła pozew przeciwko tatuażyście. W wyniku źle przeprowadzonego zabiegu nie może pracować. Fanka Popka chce uzyskać odszkodowanie. Gałuszka powiedziała:

Jestem gotowa na to, by walczyć o sprawiedliwość. Obecnie przez pogarszający się stan zdrowotny straciłam pracę, nie mam środków do życia, a moje leczenie jest bardzo kosztowne. I tak naprawdę potrzebne mi są pieniądze na leczenie i chociaż na minimum godnego życia”

Błaga o pomoc

Aleksandra Gałuszka i jej mąż, który cierpi na stwardnienie rozsiane, uruchomili na jednym z portali zbiórkę pieniędzy na leczenie dziewczyny. Korzysta ona z pomocy okulistów, psychologów i psychiatrów. Czy proces, który niebawem ruszy, pozwoli jej uzyskać odszkodowanie od tatuażysty? Walka przed sądem może trwać latami.

 

Źródło: TVP

Zdjęcia: Facebook

Komentarze

Komentarze