Fanka zadała Rosati pytanie, którego NIE CHCE USŁYSZEĆ żadna matka. PRZESADZIŁA?

11 grudnia 2017 r. na świat przyszło pierwsze dziecko Weroniki Rosati. Aktorka i jej partner, Robert Śmigielski, zdecydowali się nadać córce imię na cześć gwiazdy kina Elizabeth Taylor. Tak jak w trakcie ciąży, po porodzie Rosati jest wciąż aktywna w mediach społecznościowych. Publikuje zdjęcia ukazujące fragmenty jej życia prywatnego. Jedno z nich wzbudziło szczególne zainteresowanie internautów.

Pociążowy brzuch

Kilka tygodni po narodzinach córki Elizabeth Weronika Rosati opublikowała na swoim koncie w serwisie społecznościowym Instagram zdjęcie z okresu bożonarodzeniowego. Pozuje na nim ubrana w długą, zwiewną sukienkę w otoczeniu choinki i prezentów. Fanki jednak zwróciły uwagę na pociążowy brzuch aktorki. Nie omieszkały go skomentować.

Pod zdjęciem pojawiły się komentarze, których autorki sugerują, że Rosati znów spodziewa się dziecka. Oto niektóre z nich:
* “Urocza i kusząca przyszła mamusia.
* “Weronika, ty jeszcze w ciąży jesteś?.
* “Do twarzy Ci w ciąży, mamusiu.

https://www.instagram.com/p/BdVdZukh6HP/?taken-by=weronikarosati

Z ich treści wynika, że internautki nie wiedzą, że Rosati już urodziła, albo spodziewały się, że kilka tygodni po porodzie aktorka będzie prezentować płaski brzuch wzorem innych gwiazd, takich jak Anna Lewandowska czy Natalia Siwiec.

Jedna z internautek pokusiła się o sprostowanie w imieniu aktorki. Napisała:
W ciąży? Przecież ona już urodziła. Widać, że niektórzy poddali się praniu mózgu, które kreują media.

Inna dodała: W tym szalonym świecie, gdzie gwiazdy dobę po porodzie wyglądają, jakby nie rodziły, świetna przeciwwaga. Tak wygląda prawda.

Co sądzicie o komentarzach na temat wyglądu aktorki po ciąży?

Źródło: Instagram
Źródło zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze