Dziecko i Figura

Główna

Filip Chajzer i Tomasz Karolak dopuścili się NAPAŚCI SEKSUALNEJ?

Tomasz Karolak, Filip Chajzer, Azja express

Filip Chajzer i Tomasz Karolak już niebawem mogą stanąć przed sądem. Wszystko za sprawą sytuacji, która miała mieć miejsce podczas 10 odcinka ostatniego sezonu programu „Ameryka Express”. Czy znany aktor i jego kolega prezenter telewizyjny dopuścili się napaści seksualnej na kobietach?

W marcu bieżącego roku Fundacja Feminoteka złożyła zawiadomienie do prokuratury, zgłaszając popełnienie przestępstwa na tle seksualnym z udziałem uczestników „Ameryka Express”. Uczestnicy Tomasz Karolak i Filip Chajzer mieli zmuszać obce kobiety do całowania ich.

– Przesłuchano już w charakterze świadka przedstawiciela Fundacji, który złożył zawiadomienie(…)Uzyskano nagranie odcinka, na którym miało dojść do zachowań będących przedmiotem zawiadomienia. Prokurator wystąpił do stacji telewizyjnej o przesłanie dodatkowego materiału. Po uzyskaniu i analizie dodatkowego nagrania, prokurator podejmie decyzję co do dalszego toku postępowania – tłumaczył dziennikarzom „Faktu” Łukasz Łapczyński z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Skandal wybuchł po emisji 10. odcinka ostatniego sezonu programu „Ameryka Express”. Jedno z zadań polegało na pocałowaniu obcej osoby. Co ciekawe, zarówno Karolak jak i Chajzer nie pytali obcych kobiet o pozwolenie na pocałunek – nie widzieli również w tej sytuacji nic dziwnego. Zarzucono im, że podczas zadania rzucali względem kobiet niestosowne, seksistowskie uwagi. Chajzer miał nawet położyć rękę na biuście jednej z kobiet.

Jak do sprawy odnieśli się uczestnicy, wobec których wystosowano oskarżenie?

To samo zadanie realizowało 10 osób. W tym kobiety, które całowały panów, ale rozumiem, że to już nie molestowanie – napisał w mediach społecznościowych dziennikarz Filip Chajzer.

„Owszem inni uczestnicy również realizowali zadanie, ale tylko Filip Chajzer i Tomasz Karolak zamiast zapytać spotkane na targu w Limie kobiety o to, czy mogą je pocałować, wymusili na nich pocałunek” – zauważa portal o2.pl.

Źródło: Instagram, o2

Źródło zdjęcia: Instagram

Zobacz też: KAROLAK co miesiąc PŁACI ASTRONOMICZNE ALIMENTY. Kwota zwala z nóg!

 

 

  
Wyżej