Dziecko i Figura

Główna

Film antyaborcyjny „Unplanned” robi prawdziwą furorę. Pomimo nachalnej cenzury już miliony widzów poszło do kin!

Ten film robi prawdziwą furorę w USA.

 

Reżyserami i autorami scenariusza są Cary Solomon oraz Chuck Konzelman. Producentem filmu jest PureFlix. O sukcesie „Unplanned”, mimo kłopotów z promocją, świadczy fakt, że PureFlix zdecydował się na pokazy w kolejnych 700 kinach w USA.

 

 

Film oparty jest na bestsellerze Abby Johnson „Nieplanowana. Dramatyczna i prawdziwa historia byłej liderki Planned Parenthood”. Książka ukazała się w 2010 r. i opisuje nawrócenie byłej dyrektor Planned Parenthood.

 

 

Abby Johnson pracowała w klinice Planned Parenthood w Teksasie osiem lat, zdobywając nawet nagrodę „Pracownik Roku”. Była jedną z najmłodszych dyrektorek kliniki. Chciała pomagać kobietom, troszcząc się o ich „prawo wyboru”. Po przerażającym doświadczeniu, jakim było współuczestnictwo w zabiciu 13-tygodniowego nienarodzonego dziecka, zrezygnowała w październiku 2009 roku z dobrze płatnej pracy i założyła organizację „And Then There Were None” (ATTWN), by „ pomóc innym odejść z przemysłu aborcyjnego”. Jej rezygnacja z pracy w Planned Parenthood stała się głośna w całym kraju.

 

 


  
Wyżej